Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweBrno - Sered

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Brno — Sered

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Poza śro
05:30
Czas przejazdu02 h. 50 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
08:20
Sered
46,30 
Przewoźnik: ČSAD Tišnov
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Brno — Sered w 2021 roku

Poza pią i nie
00:25
Czas przejazdu03 h. 10 min
Brno
03:35
Sered
48,60 
Przewoźnik: Turancar
Ocena:
Poza sob
17:45
Czas przejazdu03 h. 00 min
Brno
20:45
Sered
48,60 
Przewoźnik: Turancar
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Brno
Do miasta Sered
Do miasta Brno
Informacje o trasie autobusu Brno — Sered
3
Liczba autobusów w kierunku
3 godz. 0 min.
Szacowany czas podróży
00:25 — 03:35
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
17:45 — 20:45
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)