Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Brno — Frydek-Mistek

Najlepsza oferta

Codziennie
06:30
Czas przejazdu02 h. 30 min

Brno

Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21

09:00

Frydek-Mistek

Dworzec autobusowy, ul. Na Porzhiczi 3530

39,20 

Rozkład jazdy autobusów Brno — Frydek-Mistek w 2019 roku

Codziennie
09:30
Czas przejazdu02 h. 30 min

Brno

Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21

12:00

Frydek-Mistek

Dworzec autobusowy, ul. Na Porzhiczi 3530

41,90 
Codziennie
14:30
Czas przejazdu02 h. 30 min

Brno

Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21

17:00

Frydek-Mistek

Dworzec autobusowy, ul. Na Porzhiczi 3530

45,50 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu02 h. 30 min

Brno

Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21

19:00

Frydek-Mistek

Dworzec autobusowy, ul. Na Porzhiczi 3530

45,50 
Codziennie
18:30
Czas przejazdu02 h. 30 min

Brno

Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21

21:00

Frydek-Mistek

Dworzec autobusowy, ul. Na Porzhiczi 3530

45,50 
Popularne kierunki
Z miasta Brno
Do miasta Brno
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu