Bilety autobusoweBrno - Żylina

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Brno — Żylina

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

pon, śro
17:00
Czas przejazdu01 h. 35 min
Brno
Dworzec autobusowy, ul. Benesova 16
18:35
Żylina
Zlín - AN, Zlín, aut. nádr., 760 01 Zlín
27,45 
Przewoźnik: STUDENT AGENCY k.s.
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Brno — Żylina w 2021 roku

W poniedziałki
13:20
Czas przejazdu01 h. 25 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
14:45
Żylina
27,48 
Przewoźnik: Tourbus
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu01 h. 35 min
Brno
Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21
10:35
Żylina
Malenovice, al. 3 Kvetna
28,63 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
14:00
Czas przejazdu01 h. 35 min
Brno
Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21
15:35
Żylina
Malenovice, al. 3 Kvetna
28,63 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Poza wto
19:00
Czas przejazdu01 h. 35 min
Brno
Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21
20:35
Żylina
Malenovice, al. 3 Kvetna
28,63 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Brno
Do miasta Żylina
Do miasta Brno
Z miasta Żylina
Informacje o trasie autobusu Brno — Żylina
5
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 33 min.
Szacowany czas podróży
09:00 — 10:35
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
19:00 — 20:35
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
25 — 30 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami