Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Boryspol — Gdynia w 2019 rok roku

W środy
18:00
30 godz. 45 min w drodze
+2 dni

Boryspol

Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

00:45
+2 dni

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

212,78 
17:55
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:00
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
07:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:40
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
17:40
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
18:45
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:45
Gniezno
Przystanek, ul. Kolejowa 2
21:00
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
22:10
Grudziądz
Przystanek, ul. Rapackiego 33
23:10
Starogard Gdański
Dworzec autobusowy, ul. Gdańska 35
23:40
Tczew
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
00:20
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
00:45
+2 dni
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Punkty pośrednie (22)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, czw, sob
18:00
30 godz. 45 min w drodze
+2 dni

Boryspol

Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

00:45
+2 dni

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

212,78 
17:55
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:00
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
07:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:40
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
17:40
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
18:45
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:45
Gniezno
Przystanek, ul. Kolejowa 2
21:00
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
22:10
Grudziądz
Przystanek, ul. Rapackiego 33
23:10
Starogard Gdański
Dworzec autobusowy, ul. Gdańska 35
23:40
Tczew
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
00:20
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
00:45
+2 dni
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Punkty pośrednie (22)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
18:00
28 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Boryspol

Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

22:00
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

212,78 
17:55
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
15:25
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
16:30
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
17:20
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
18:55
Grudziądz
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 38/40
19:55
Starogard Gdański
Dworzec autobusowy, ul. Gdańska 35
20:15
Tczew
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
21:00
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
22:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Punkty pośrednie (19)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
18:00
28 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Boryspol

miejsce lądowania sprawdzane menedżera, +380669330303; +380689330303; +380739330303

22:00
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

212,78 
17:55
Boryspol
Boryspol, Boryspol
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
15:25
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
16:30
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
17:20
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
18:55
Grudziądz
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 38/40
19:55
Starogard Gdański
Dworzec autobusowy, ul. Gdańska 35
20:15
Tczew
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
21:00
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
22:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Punkty pośrednie (19)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
18:00
29 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Boryspol

Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

22:00
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

214,20 
18:00
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
22:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Popularne kierunki
Z miasta Boryspol
Do miasta Gdynia
Do miasta Boryspol
Z miasta Gdynia
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!