Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Łódź — Boryspol w 2018 rok roku

15:25
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
Czas przejazdu 20 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:05+1 dzień
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
15:25
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
Czas przejazdu 21 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:05+1 dzień
miejsce lądowania sprawdzane menedżera; +380669330303; +380689330303; +380739330303
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
15:25
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
Czas przejazdu 21 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:05+1 dzień
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
15:25
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
Czas przejazdu 21 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:05+1 dzień
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
15:20
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
Czas przejazdu 20 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:05+1 dzień
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw
15:25
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
Czas przejazdu 20 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:05+1 dzień
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
W soboty
15:25
Czas przejazdu 20 h. 40 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

13:05
+1 dzień

Boryspol

Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

146
15:25
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
17:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
00:45
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
03:30
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
+1 dzień
Boryspol
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
15:25
Czas przejazdu 21 h. 40 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

13:05
+1 dzień

Boryspol

miejsce lądowania sprawdzane menedżera; +380669330303; +380689330303; +380739330303

146
15:25
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
17:05
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
+1 dzień
Boryspol
miejsce lądowania sprawdzane menedżera; +380669330303; +380689330303; +380739330303
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią
15:25
Czas przejazdu 21 h. 40 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

13:05
+1 dzień

Boryspol

Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

146
15:25
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
17:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
00:45
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
03:30
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
+1 dzień
Boryspol
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
15:25
Czas przejazdu 21 h. 40 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

13:05
+1 dzień

Boryspol

Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

146
15:25
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
17:05
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
+1 dzień
Boryspol
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, czw
15:20
Czas przejazdu 20 h. 45 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

13:05
+1 dzień

Boryspol

Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

148
15:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
13:05
+1 dzień
Boryspol
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowelskie ATP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw
15:25
Czas przejazdu 20 h. 40 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

13:05
+1 dzień

Boryspol

Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

148
15:25
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
13:05
+1 dzień
Boryspol
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Boryspol
Do miasta Łódź
Z miasta Boryspol