Rozkład jazdy PKS Borszczów – Wrocław

16:00
07:30
26 lis
Dworzec autobusowy, Borszczów (obwód Tarnopolski), ul. Jarosława Kondry, 13 
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
101,60
16:00
25 lis
Dworzec autobusowy, Borszczów (obwód Tarnopolski), ul. Jarosława Kondry, 13 
16:40
Czortków
17:45
Trembowla
18:40
Tarnopol
21:00
Lwów
22:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Kraków
04:30
Katowice
07:30
26 lis
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Wrocław
Z miasta Wrocław

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.