Rozkład jazdy PKS Borszczów – Wrocław

16:00
24 lut
07:30
25 lut
Dworzec autobusowy, Borszczów (obwód Tarnopolski), ul. Jarosława Kondry, 13 
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
Kupić za
105,84
16:00
24 lut
Dworzec autobusowy, Borszczów (obwód Tarnopolski), ul. Jarosława Kondry, 13 
16:40
Czortków
17:45
Trembowla
18:40
Tarnopol
21:00
Lwów
22:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Kraków
04:30
Katowice
07:30
25 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Wrocław
Z miasta Wrocław