Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Błonie — Chersoń w 2019 rok roku

Codziennie
10:45
33 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Błonie

Mc Donald's, ul. Powstańców 24

20:25
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

180,00 
10:40
Błonie
Mc Donald's, ul. Powstańców 24
10:55
Bronisze
Stacja benzynowa LOTOS, ul. Świerkowa 4
11:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:55
Grójec
Przystanek, ul. Armii Krajowej 50
14:05
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
15:30
Puławy
Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego, ul. Wojska Polskiego
16:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:15
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
18:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
22:05
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
00:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
01:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:35
Netiszyn
Chersoń, Ukraina, Chersoński
03:00
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
03:30
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
04:20
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
05:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:20
Niemirów
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
11:20
Hajsyn
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A
12:30
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
16:30
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
17:45
Jużne
Dworzec autobusowy, ul. Khimikiv 15/1
19:10
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
20:25
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (25)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
Popularne kierunki
Z miasta Błonie
Do miasta Chersoń
Do miasta Błonie
Z miasta Chersoń
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!