Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Błonie — Chersoń w 2018 rok roku

11:00
Mc Donald's; ul. Powstańców 24
Czas przejazdu 32 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, sob, nie
10:45
Mc Donald's; ul. Powstańców 24
Czas przejazdu 33 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
pon, śro, czw, pią, sob, nie
11:00
Czas przejazdu 32 h. 00 min
+1 dzień

Błonie

Mc Donald's; ul. Powstańców 24

20:00
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

170
11:00
Błonie
Mc Donald's; ul. Powstańców 24
20:00
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:45
Czas przejazdu 33 h. 40 min
+1 dzień

Błonie

Mc Donald's; ul. Powstańców 24

20:25
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

180
10:45
Błonie
Mc Donald's; ul. Powstańców 24
10:55
Bronisze
"Chersoń; Ukraina, Chersoński"
11:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
12:55
Grójec
"Przystanek; ul. Armii Krajowej 50"
14:05
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
15:30
Puławy
"Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego; ul. Wojska Polskiego"
16:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
18:15
Chełm
"Mc Donald's Lubelska; ul. Lubelska 216"
18:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
22:05
Kowel
"Stacja benzynowa WOG; ul. Varshavska 3"
00:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
01:30
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
02:35
Netiszyn
"Chersoń; Ukraina, Chersoński"
03:00
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
03:30
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
04:20
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
05:05
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:40
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
09:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
09:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
10:20
Niemirów
"Supermarket ATB; ul. Gorkogo 82"
11:20
Hajsyn
"Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi; ul. 1 Travnia 70A"
12:30
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
16:30
Odessa
"Dworzec autobusowy Privoz; ul. Novoshchypnyi Riad 5"
17:45
Yuzhne
"Chersoń; Ukraina, Chersoński"
19:10
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
20:25
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Błonie
Do miasta Chersoń
Do miasta Błonie
Z miasta Chersoń