Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Sławuta — Błonie w 2019 rok roku

15:00
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
w drodze 15 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Mc Donald's, ul. Powstańców 24
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Sławuta — Błonie w 2019 rok roku

Codziennie
15:00
15 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

06:30
+1 dzień

Błonie

Mc Donald's, ul. Powstańców 24

124,88 
14:55
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
15:25
Netiszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1
16:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:00
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
21:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Yagodin KPP (Ukraina / Polska), Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
00:00
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
01:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:00
Puławy
Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego, ul. Wojska Polskiego
03:10
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
04:15
Grójec
Przystanek, ul. Armii Krajowej 50
05:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:30
+1 dzień
Błonie
Mc Donald's, ul. Powstańców 24
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
Popularne kierunki
Do miasta Sławuta
Z miasta Błonie
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!