Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Sławuta — Błonie w 2019 rok roku

Codziennie
15:00
15 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

06:30
+1 dzień

Błonie

Mc Donald's, ul. Powstańców 24

101,18 
14:55
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
15:25
Niecieszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1
16:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:00
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
21:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:00
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
01:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:00
Puławy
Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego, ul. Wojska Polskiego
03:10
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
04:15
Grójec
Przystanek, ul. Armii Krajowej 50
05:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
06:30
+1 dzień
Błonie
Mc Donald's, ul. Powstańców 24
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
pon, wto, śro, czw, pią, sob
15:00
16 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

06:35
+1 dzień

Błonie

Mc Donald's, ul. Powstańców 24

120,00 
15:00
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
06:35
+1 dzień
Błonie
Mc Donald's, ul. Powstańców 24
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
Popularne kierunki
Do miasta Sławuta
Z miasta Błonie
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży