Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Żytomierz — Kołobrzeg w 2019 rok roku

Codziennie
08:40
29 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

13:55
+1 dzień

Kołobrzeg

Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6

186,47 
08:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
09:35
Cudnów
Dworzec autobusowy Chudnov, ul. Zhytomyrska 16
10:30
Połonne
Dworzec autobusowy, ul. Juzkowa 56
11:15
Szepetówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
11:55
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
12:20
Niecieszyn
Przystanek, ul. Rynkova 2
12:40
Ostróg
Dworzec autobusowy Ostrog, prospekt Nezalezhnosti 166
13:40
Szumsk
Dworzec autobusowy Szumsk, ul. Ukrainska 4
14:30
Krzemieniec
Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 137
15:00
Poczajów
Dworzec autobusowy Pochaev, ul. Radyvylivska 78
16:00
Zborów
Zborów, Zborów
16:45
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:00
Krakowiec
Kołobrzeg, Polska, Zachodniopomorskie
23:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:45
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
05:30
Zgierz
Przystanek, ul. Kolejowa 3
06:40
Koło
Dworzec autobusowy, ul. Toruńska 70
07:15
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
08:25
Inowrocław
Dworzec autobusowy, plac Kasprowicza 5
10:10
Sępólno Krajeńskie
Przystanek, pl. Wolności
10:40
Chojnice
Przystanek, ul. Dworcowa 1
11:50
Szczecinek
Przystanek, ul. Dworcowa 5
13:00
Koszalin
Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1
13:55
+1 dzień
Kołobrzeg
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6
Punkty pośrednie (24)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
11:00
26 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

13:55
+1 dzień

Kołobrzeg

Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6

186,47 
10:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
13:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
14:30
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
17:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:00
Krakowiec
Kołobrzeg, Polska, Zachodniopomorskie
02:45
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
05:30
Zgierz
Przystanek, ul. Lakowa 18
06:40
Koło
Dworzec autobusowy, ul. Toruńska 70
07:15
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
08:25
Inowrocław
Dworzec autobusowy, plac Kasprowicza 5
10:10
Sępólno Krajeńskie
Przystanek, pl. Wolności
10:40
Chojnice
Przystanek, ul. Dworcowa 1
11:50
Szczecinek
Przystanek, ul. Dworcowa 5
13:00
Koszalin
Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1
13:55
+1 dzień
Kołobrzeg
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan(Free)
Codziennie
13:50
24 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

14:10
+1 dzień

Kołobrzeg

Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6

207,99 
13:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
16:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:30
Uściług
Kołobrzeg, Polska, Zachodniopomorskie
20:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Kołobrzeg, Polska, Zachodniopomorskie
23:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
06:35
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:10
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
12:10
Świnoujście
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 6
14:10
+1 dzień
Kołobrzeg
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży