Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Września — Chersoń w 2018 rok roku

12:00
Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2
Czas przejazdu 33 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
12:00
WRZESNIA; dworzec autobusowy ul. Kolejowa 7 stan 1
Czas przejazdu 32 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
wto, czw, nie
12:00
Czas przejazdu 33 h. 50 min
+1 dzień

Września

Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2

21:50
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

261
12:00
Września
Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
17:05
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:45
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:45
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
05:25
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
06:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
08:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
12:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
13:55
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
14:55
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
18:40
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
20:50
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
21:50
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
12:00
Czas przejazdu 32 h. 50 min
+1 dzień

Września

WRZESNIA; dworzec autobusowy ul. Kolejowa 7 stan 1

21:50
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

266
12:00
Września
WRZESNIA; dworzec autobusowy ul. Kolejowa 7 stan 1
21:50
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Września
Do miasta Chersoń
Do miasta Września
Z miasta Chersoń