Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wołoczyska — Łódź

Najlepsza oferta

Codziennie
10:30
Czas przejazdu15 h. 55 min
+1 dzień

Wołoczyska

Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30

01:25
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

130,00 

Rozkład jazdy autobusów Wołoczyska — Łódź w 2019 roku

26.08, 02.09, 09.09, 16.09, 23.09...
09:40
Czas przejazdu15 h. 40 min
+1 dzień

Wołoczyska

Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30

01:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

135,00 
W poniedziałki
09:40
Czas przejazdu16 h. 22 min
+1 dzień

Wołoczyska

Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30

01:02
+1 dzień

Łódź

Dworzec PKS, st. 4,5,6, Łódź

135,00 
Codziennie
20:15
Czas przejazdu18 h. 10 min
+1 dzień

Wołoczyska

Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30

13:25
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

150,00 
pon, śro, sob
20:30
Czas przejazdu17 h. 15 min
+1 dzień

Wołoczyska

AS. vul. Nezalezhnosti, 30 (kier. Chers.), Volotshysk

12:45
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

159,00 
Codziennie
10:30
Czas przejazdu14 h. 30 min
+1 dzień

Wołoczyska

Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30

01:00
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

163,54 
Codziennie
10:30
Czas przejazdu14 h. 30 min
+1 dzień

Wołoczyska

Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30

01:00
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

168,45 
Codziennie
13:05
Czas przejazdu16 h. 55 min
+1 dzień

Wołoczyska

Волочиськ обїздна[ua], Волочиськ обїздна{49.53579/26.20689}

05:00
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

169,48 
wto, pią, nie
20:30
Czas przejazdu16 h. 15 min
+1 dzień

Wołoczyska

Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30

12:45
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

179,89 
wto, pią, nie
20:30
Czas przejazdu16 h. 15 min
+1 dzień

Wołoczyska

Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30

12:45
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

179,89 
Codziennie
20:15
Czas przejazdu17 h. 00 min
+1 dzień

Wołoczyska

Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30

13:15
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

196,24 
Popularne kierunki
Do miasta Łódź
Z miasta Łódź
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu