Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Wołoczyska — Łódź w 2019 rok roku

Codziennie
10:30
15 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Wołoczyska

DW. PKS, ul. Nezalezhnosti 30, Volotshysk

01:10
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

130,00 
10:30
Wołoczyska
DW. PKS, ul. Nezalezhnosti 30, Volotshysk
01:10
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
Codziennie
10:30
14 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wołoczyska

Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30

01:00
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

143,44 
10:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
11:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:50
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
14:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
17:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
18:45
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
20:00
Nisko
Przystanek, plac Wolności
20:30
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
21:20
Sandomierz
Zawichojska - Brama Opatowska, ul. Zawichojska
21:55
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
23:05
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
00:20
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
01:00
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • Neoplan(Free)
Codziennie
10:30
14 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wołoczyska

Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30

01:00
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

147,74 
10:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
11:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:50
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
14:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
17:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
18:45
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
20:00
Nisko
Przystanek, plac Wolności
20:30
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
21:20
Sandomierz
Zawichojska - Brama Opatowska, ul. Zawichojska
21:55
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
23:05
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
00:20
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
01:00
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
W poniedziałki
09:40
16 godz. 22 min w drodze
+1 dzień

Wołoczyska

DA, ul. Niepodległości 30, Volotshysk

01:02
+1 dzień

Łódź

Dworzec PKS, st. 4,5,6, Łódź

150,00 
09:40
Wołoczyska
DA, ul. Niepodległości 30, Volotshysk
01:02
+1 dzień
Łódź
Dworzec PKS, st. 4,5,6, Łódź
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
25.03, 01.04, 08.04, 15.04...
09:40
15 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Wołoczyska

Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30

01:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

150,00 
09:35
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
13:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:10
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:00
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
21:40
Bytom
Dworzec autobusowy, plac Wolskiego
23:00
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
00:25
Piotrków Trybunalski
Przystanek, ul. Grota Roweckiego 1
01:20
+1 dzień
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
  • Setra
Codziennie
20:15
18 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Wołoczyska

Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30

13:25
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

150,00 
20:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
13:25
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
W poniedziałki
20:30
17 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Wołoczyska

Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30

12:45
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

156,71 
20:30
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
12:45
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Ковельське АТП" ТДВ
  • Bova49 seats
wto, pią, nie
20:30
16 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Wołoczyska

Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30

12:45
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

157,78 
20:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonogród
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
20:15
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wołoczyska

Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30

13:15
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

172,13 
20:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
20:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:35
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:25
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
07:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:15
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
10:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
11:20
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
12:15
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
13:15
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN
  • VOLVO B12-600 (Free)
Popularne kierunki
Do miasta Łódź
Z miasta Łódź
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży