Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Łódź — Wołoczyska w 2019 rok roku

15:45
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
w drodze 17 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 24.01, 31.01, 07.02, 14.02...
22:05
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
w drodze 17 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
22:05
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
w drodze 18 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:25
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
w drodze 17 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
14:10
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
w drodze 14 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro
14:10
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
w drodze 15 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:25
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
w drodze 16 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob

Rozkład jazdy autobusów Łódź — Wołoczyska w 2019 rok roku

24.01, 31.01, 07.02, 14.02...
15:45
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

09:15
+1 dzień

Wołoczyska

Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30

150,00 
15:35
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
17:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
19:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:00
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
05:30
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
07:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
+1 dzień
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
  • Setra
pon, wto
22:05
17 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

16:50
+1 dzień

Wołoczyska

Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30

150,00 
22:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:50
+1 dzień
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
Codziennie
22:05
18 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

16:45
+1 dzień

Wołoczyska

Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30

150,09 
22:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:05
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
23:50
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
00:50
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
02:20
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
04:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
––:––
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
––:––
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
08:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
10:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
12:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:40
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
15:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
16:35
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
16:45
+1 dzień
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)
wto, czw, nie
15:25
17 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

09:15
+1 dzień

Wołoczyska

Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30

153,94 
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
17:05
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:45
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
08:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
+1 dzień
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, wto, śro
14:10
14 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

05:55
+1 dzień

Wołoczyska

Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30

160,00 
14:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:55
+1 dzień
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
Codziennie
14:10
15 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

05:50
+1 dzień

Wołoczyska

Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30

160,00 
14:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:50
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
16:40
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:20
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
18:40
Sandomierz
Zawichojska - Brama Opatowska, ul. Zawichojska
19:30
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
20:00
Nisko
Przystanek, plac Wolności
21:00
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
03:40
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
04:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
05:50
+1 dzień
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
pon, czw, sob
15:25
16 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

09:15
+1 dzień

Wołoczyska

Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30

162,18 
15:25
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
09:15
+1 dzień
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Łódź
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!