Bilety autobusoweWołkowysk - Mińsk

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wołkowysk — Mińsk

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

W poniedziałki
17:00
Czas przejazdu03 h. 30 min
Wołkowysk
Dworzec autobusowy, ul. Szholudziewa 55A
20:30
Mińsk
Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6
32,11 
Przewoźnik: Филиал АП4 г.Волковыск
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Wołkowysk — Mińsk w 2020 roku

W poniedziałki
05:00
Czas przejazdu03 h. 30 min
Wołkowysk
Dworzec autobusowy, ul. Szholudziewa 55A
08:30
Mińsk
Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6
32,61 
Przewoźnik: Филиал АП4 г.Волковыск
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:
W poniedziałki
06:40
Czas przejazdu03 h. 30 min
Wołkowysk
Dworzec autobusowy, ul. Szholudziewa 55A
10:10
Mińsk
Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6
32,70 
Przewoźnik: Филиал АП4 г.Волковыск
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:
pon, wto, śro, nie
13:30
Czas przejazdu03 h. 30 min
Wołkowysk
Dworzec autobusowy, ul. Szholudziewa 55A
17:00
Mińsk
Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6
32,70 
Przewoźnik: Филиал АП4 г.Волковыск
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:
4.7

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Mińsk
Z miasta Mińsk
Informacje o trasie autobusu Wołkowysk — Mińsk
4
Liczba autobusów w kierunku
3 godz. 30 min.
Szacowany czas podróży
05:00 — 08:30
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
17:00 — 20:30
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
32 — 32 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami