Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweMińsk - Wołkowysk

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Mińsk — Wołkowysk

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

W poniedziałki
17:20
Czas przejazdu03 h. 27 min
Mińsk
20:47
Wołkowysk
29,36 
Przewoźnik: ЧТУП Р-Транс г.Свислочь
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Mińsk — Wołkowysk w 2021 roku

pon, wto, sob
12:50
Czas przejazdu03 h. 30 min
Mińsk
16:20
Wołkowysk
31,94 
Przewoźnik: Филиал "Автомобильный парк№4 г.Волковыск" ОАО ГРОДНООБЛАВТОТРАНС
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:
4.8
W poniedziałki
21:00
Czas przejazdu03 h. 30 min
Mińsk
00:30
+1 dzień
Wołkowysk
31,94 
Przewoźnik: Филиал "Автомобильный парк№4 г.Волковыск" ОАО ГРОДНООБЛАВТОТРАНС
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Mińsk
Do miasta Mińsk
Informacje o trasie autobusu Mińsk — Wołkowysk
3
Liczba autobusów w kierunku
3 godz. 29 min.
Szacowany czas podróży
12:50 — 16:20
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
21:00 — 00:30
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
29 — 34 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami