Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Sochaczew — Sławuta w 2019 rok roku

10:00
Przystanek 04; pl. św. Dominika (ul. Płocka)
Czas przejazdu 16 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią, nie
09:45
Przystanek 04; pl. św. Dominika (ul. Płocka)
Czas przejazdu 17 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
pon, pią, nie
10:00
Czas przejazdu 16 h. 05 min
+1 dzień

Sochaczew

Przystanek 04; pl. św. Dominika (ul. Płocka)

03:05
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13

130
10:00
Sochaczew
Przystanek 04; pl. św. Dominika (ul. Płocka)
03:05
+1 dzień
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:45
Czas przejazdu 17 h. 15 min
+1 dzień

Sochaczew

Przystanek 04; pl. św. Dominika (ul. Płocka)

03:00
+1 dzień

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13

130
09:45
Sochaczew
Przystanek 04; pl. św. Dominika (ul. Płocka)
10:20
Bramki
"Przystanek; ul. Łódzka 40"
10:40
Błonie
"Mc Donald's; ul. Powstańców 24"
11:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
12:55
Grójec
"Przystanek; ul. Armii Krajowej 50"
14:05
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
15:30
Puławy
"Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego; ul. Wojska Polskiego"
16:40
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
18:15
Chełm
"Mc Donald's Lubelska; ul. Lubelska 216"
20:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
22:05
Kowel
"Stacja benzynowa WOG; ul. Varshavska 3"
00:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
01:30
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
02:35
Netiszyn
"Dworzec autobusowy Netiszyn; ul. Rynkova 1"
03:00
+1 dzień
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Sławuta
Z miasta Sławuta
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!