Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Savona — Chmielnicki w 2019 rok roku

pon, czw, sob
10:30
46 godz. 50 min w drodze
+2 dni

Savona

SAVONA, Stazione FS Piazza Aldo Moro

10:20
+2 dni

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

463,08 
10:30
Savona
SAVONA, Stazione FS Piazza Aldo Moro
10:20
+2 dni
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • SINDBAD
17.02, 24.02, 03.03, 10.03, 17.03...
11:15
37 godz. 40 min w drodze
+2 dni

Savona

Dworzec autobusowy, ul. Liberta 30

00:55
+2 dni

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

522,00 
11:10
Savona
Dworzec autobusowy, ul. Liberta 30
12:50
Turyn
Dworzec autobusowy, ul. Vittorio Emanuele II 131
15:10
Mediolan
Dworzec autobusowy Lampugnano M1, ul. Giulio Natta
16:10
Bergamo
Plac Markoni, ul. Provinciale 16
17:05
Brescia
Dworzec autobusowy, ul. Solferino 6
18:25
Werona
Plac Porta Nuova, pl. Porta Nuova, ul. Kardinale Girolamo
19:25
Vicenza
Dworzec autobusowy FS, ul. Milano
19:50
Padwa
Dworzec Autobusowy, al. Della Pace
20:25
Mestre
Dworzec Autobusowy "Mestre", ulica Stazione
21:55
Udine
Dworzec Autobusowy "Udine", ulica Europa Unita; dom 101
03:00
Luzhanka checkpoint (Ukraine/Hungary)
Przystanek PPC, Luzhanka
13:55
Użhorod
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stancijna 2
20:25
Lwów
Przystanek, ul. Kuznewycha 2
22:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
23:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
+2 dni
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lviv-InturTrans
  • Van Hool T-917
Popularne kierunki
Z miasta Savona
Do miasta Savona
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!