Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Pszczyna — Żytomierz w 2019 rok roku

Codziennie
07:10
20 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Pszczyna

Stacja paliw Orlen, ul. Górnośląska 42

03:50
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

164,80 
07:05
Pszczyna
Stacja paliw Orlen, ul. Górnośląska 42
07:35
Tychy
Stacja paliw TESCO, ul. Towarowa 2
08:00
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
09:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
13:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
15:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
17:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:45
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
19:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
20:50
Wołoczyska
Obwodnica drogi, ul. Kopacziwska
21:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
22:40
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
23:40
Szepetówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
00:05
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
00:30
Niecieszyn
Przystanek, ul. Rynkova 2
02:50
Lubar
Skrzyżowanie, ul. Zhytomyrska/Lesi Ukrainki
03:20
Cudnów
Sklep Dva Pertsi, ul. Heroiv Majdanu 84
03:50
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
20.04...
07:10
17 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Pszczyna

Stacja paliw Orlen, ul. Górnośląska 42

00:20
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

309,00 
07:05
Pszczyna
Stacja paliw Orlen, ul. Górnośląska 42
07:35
Tychy
Stacja paliw TESCO, ul. Towarowa 2
08:00
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
09:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
13:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
15:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
19:30
Brody
Dworzec kolejowy, ul. Priwokzalnaja
20:30
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
21:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:00
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
00:20
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
Popularne kierunki
Z miasta Pszczyna
Do miasta Pszczyna
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży