Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Połtawa — Belgorod

Najlepsza oferta

We wtorki
19:00
Czas przejazdu06 h. 55 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

01:55
+1 dzień

Belgorod

Автовокзал (Бєлгород), пр-т Богдана. Хмельницького 160, Бєлгород, Росія

75,96 

Rozkład jazdy autobusów Połtawa — Belgorod w 2019 rok roku

czw, sob
01:10
Czas przejazdu05 h. 10 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

06:20

Belgorod

Автовокзал (Бєлгород), пр-т Богдана. Хмельницького 160, Бєлгород, Росія

75,96 
czw, sob
01:10
Czas przejazdu05 h. 10 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

06:20

Belgorod

Автовокзал (Бєлгород), пр-т Богдана. Хмельницького 160, Бєлгород, Росія

75,96 
We wtorki
19:00
Czas przejazdu06 h. 55 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

01:55
+1 dzień

Belgorod

Автовокзал (Бєлгород), пр-т Богдана. Хмельницького 160, Бєлгород, Росія

75,96 
pon, sob
01:10
Czas przejazdu05 h. 10 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

06:20

Belgorod

БЕЛГОРОД АВ,

80,99 
W poniedziałki
19:45
Czas przejazdu06 h. 10 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

01:55
+1 dzień

Belgorod

БЕЛГОРОД АВ,

100,60 
Popularne kierunki
Z miasta Połtawa
Do miasta Belgorod
Do miasta Połtawa
Z miasta Belgorod
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu