Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweBelgorod – Charków

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Belgorod — Charków

Najlepsza oferta

Codziennie
09:40
Czas przejazdu02 h. 34 min
Belgorod
Белгород ЖД КП / Белгород, пл. Вокзальная, 1, Россия|Белгородская область|
11:14
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
25,21 
Przewoźnik: БПП Рейс ООО
Autobus: VOLVO (49), а770ро31
Ocena:
3.6

Rozkład jazdy autobusów Belgorod — Charków w 2020 roku

Codziennie
06:40
Czas przejazdu03 h. 34 min
Belgorod
Белгород ЖД КП / Белгород, пл. Вокзальная, 1, Россия|Белгородская область|
09:14
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
25,21 
Przewoźnik: БПП Рейс ООО
Autobus: VOLVO (49), а770ро31
Ocena:
4.6
Codziennie
08:30
Czas przejazdu03 h. 24 min
Belgorod
Белгород ЖД КП / Белгород, пл. Вокзальная, 1, Россия|Белгородская область|
10:54
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
25,21 
Przewoźnik: БПП Рейс ООО
Autobus: VOLVO (49), а770ро31
Ocena:
czw, nie
23:40
Czas przejazdu03 h. 20 min
Belgorod
Post policji drogowej (Majsky), trasa M-2 Krym
03:00
+1 dzień
Charków
Stacja paliw WOG, al. Liudviha Swobody 57A
64,51 
Przewoźnik: Lazarenko M.V.
Autobus: MAN
Ocena:
czw, sob
02:30
Czas przejazdu04 h. 10 min
Belgorod
Dworzec autobusovy (przystanek), prospekt Bohdana Khmelnyckoho 160/1
06:40
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, prospekt Yurijia Haharina 22
65,43 
Przewoźnik: Malofeev A.M.
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
czw, sob
02:30
Czas przejazdu04 h. 10 min
Belgorod
Dworzec autobusovy (przystanek), prospekt Bohdana Khmelnyckoho 160/1
06:40
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, prospekt Yurijia Haharina 22
65,43 
Przewoźnik: Malofeev A.M.
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
W niedziele
23:00
Czas przejazdu04 h. 00 min
Belgorod
Post policji drogowej (Majsky), trasa M-2 Krym
03:00
+1 dzień
Charków
Stacja paliw WOG, al. Liudviha Swobody 57A
77,41 
Przewoźnik: Lazarenko M.V.
Autobus: MAN
Ocena:
śro, sob
22:00
Czas przejazdu02 h. 39 min
Belgorod
Centrum handlowe Europa, ul. Puhaczowa 5
00:39
+1 dzień
Charków
Stacja paliw WOG, ul. Okruszna 8
96,76 
Przewoźnik: Lazarenko M.V.
Autobus: Neoplan 116 (53)free
Ocena:
Codziennie
00:50
Czas przejazdu02 h. 55 min
Belgorod
Dworzec autobusowy, prospekt Bohdana Khmelnyсkoho 160
03:45
Charków
Metro Kholodna Góra, metro Kholodna Góra; ul. Poltavskyi Shliakh
193,53 
Przewoźnik: Klimenko S.І.
Autobus: Mercedes Sprinter f
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Belgorod
Do miasta Charków
Do miasta Belgorod
Z miasta Charków
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu