Koronawirus
Koronawirus
Prosimy o zapoznanie się z listą krajów, które zamknęły granice. >> Sprawdź tutaj >>
logo
Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweOlkusz – Częstochowa

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Olkusz — Częstochowa

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
20:08
Czas przejazdu01 h. 17 min
Olkusz
Skrzyżowanie PKO, ul. Rabsztyńska
21:25
Częstochowa
Przystanek, ul. Stanisława Orzechowskiego 13
23,40 
Przewoźnik: SIGMA BUS
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Olkusz — Częstochowa w 2020 roku

Codziennie
09:33
Czas przejazdu01 h. 17 min
Olkusz
Skrzyżowanie PKO, ul. Rabsztyńska
10:50
Częstochowa
Przystanek, ul. Stanisława Orzechowskiego 13
23,40 
Przewoźnik: SIGMA BUS
Ocena:
Poza pią
15:08
Czas przejazdu01 h. 17 min
Olkusz
Skrzyżowanie PKO, ul. Rabsztyńska
16:25
Częstochowa
Przystanek, ul. Stanisława Orzechowskiego 13
23,40 
Przewoźnik: SIGMA BUS
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Olkusz
Do miasta Olkusz
Informacje o trasie autobusu Olkusz — Częstochowa
3
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 17 min.
Szacowany czas podróży
09:33 — 10:50
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
20:08 — 21:25
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23 — 23 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami