Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Odessa — Kłajpeda w 2018 rok roku

00:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
Czas przejazdu 30 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ulica Butku Juzes 9
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
00:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
Czas przejazdu 30 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ulica Butku Juzes 9
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, nie
wto, sob
00:45
Czas przejazdu 30 h. 45 min
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58

07:30
+1 dzień

Kłajpeda

Dworzec autobusowy; ulica Butku Juzes 9

258
00:45
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
03:55
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
06:30
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
08:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
15:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
19:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
22:40
Białystok
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8"
00:45
Suwałki
"Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b"
01:35
Budzisko PC (Polska / Litwa)
"Budzisko PC (Polska / Litwa); Budzisko PC (Polska / Litwa)"
04:00
Kowno
"Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24"
07:30
+1 dzień
Kłajpeda
Dworzec autobusowy; ulica Butku Juzes 9
  • Autobus
  • VOLVO 9700 H
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Vlasava

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, nie
00:45
Czas przejazdu 30 h. 45 min
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58

07:30
+1 dzień

Kłajpeda

Dworzec autobusowy; ulica Butku Juzes 9

303
00:45
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
03:55
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
06:30
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
08:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
15:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
15:55
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
19:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
22:40
Białystok
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8"
00:45
Suwałki
"Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b"
01:35
Kalwaria PPC (Litwa / Polska)
"Kalwaria PPC (Litwa / Polska); Kalwaria PPC (Litwa / Polska)"
04:00
Kowno
"Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24"
07:30
+1 dzień
Kłajpeda
Dworzec autobusowy; ulica Butku Juzes 9
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I. FOP
  • Oceniono na 3.4 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    2.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
Popularne kierunki
Z miasta Odessa
Do miasta Kłajpeda
Do miasta Odessa
Z miasta Kłajpeda