Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Monachium — Zaporoże w 2019 rok roku

wto, sob
12:00
41 godz. 50 min w drodze
+2 dni

Monachium

Dworzec autobusowy Frottmaning, Maria-Goeppert-Majer-Strasse

05:50
+2 dni

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

352,18 
11:50
Monachium
Dworzec autobusowy Frottmaning, Maria-Goeppert-Majer-Strasse
13:50
Regensburg
Dworzec kolejowy, Bahnhofstrasse
15:20
Norymberga
Przystanek autobusowy "Central", Bahnhofstrasse; dom 11
16:20
Bayreuth
Bayreuth, Bayreuth
17:20
Hof
McDonalds, Kulmbacherstrasse
18:50
Chemnitz
Dworzec autobusowy, Georgstrasse
19:50
Drezno
Ostatni przystanek tramwaju №3, Rigel Platz
20:50
Gorlitz
Sklep Hornbach, Robert-Bosch-Strasse 5-7
02:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
12:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
16:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19:20
Umań
Stacja benzynowa Socar, ul. Kyivska 25A
22:50
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
23:45
Aleksandria
Dworzec autobusowy Ałeksandrija, ul. Sadova 12A
23:45
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
01:20
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
04:20
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
04:20
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
05:50
+2 dni
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
Punkty pośrednie (19)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)
wto, sob
08:30
41 godz. 0 min w drodze
+2 dni

Monachium

Dworzec autobusowy Frottmaning, Maria-Goeppert-Majer-Strasse

01:30
+2 dni

Zaporoże

Przystanek, ploshcha Zaporizka

387,93 
08:20
Monachium
Dworzec autobusowy Frottmaning, Maria-Goeppert-Majer-Strasse
09:20
Ingolstadt
Dworzec autobusowy Ingolstadt, obszar Esplanady; dom 19
10:20
Norymberga
Przystanek autobusowy "Central", Bahnhofstrasse; dom 11
12:20
Hof
Hof, Hof
13:40
Gera
Dworzec autobusowy, Franz-Mehring-Strasse
14:25
Chemnitz
Dworzec autobusowy, Georgstrasse
04:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
11:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:00
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
19:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
21:00
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
23:59
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
01:30
+2 dni
Zaporoże
Przystanek, ploshcha Zaporizka
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • BENS EXPRESS
  • Neoplan(Free)
pon, śro
18:45
51 godz. 10 min w drodze
+2 dni

Monachium

MUNCHEN, ZOB an der Hackerbrucke, Arnulfstr. 21 st. 1 - 5

22:55
+2 dni

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

494,70 
18:45
Monachium
MUNCHEN, ZOB an der Hackerbrucke, Arnulfstr. 21 st. 1 - 5
22:55
+2 dni
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • SINDBAD
Popularne kierunki
Z miasta Monachium
Do miasta Zaporoże
Do miasta Monachium
Z miasta Zaporoże
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!