Rozkład jazdy PKS Mikołajów – Gdańsk

08:25
19:30
19 paź
264,13
08:25
18 paź
Mikołajów
19:30
19 paź
Gdańsk
  • Autobus
  • bus
12:15
01:20
20 paź
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
208,13
12:15
18 paź
Mykolaiv
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
01:20
20 paź
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
12:15
01:20
20 paź
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
208,13
12:15
18 paź
Mykolaiv
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
01:20
20 paź
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
19:10
07:30
20 paź
MYKOLAIV 2, Dworzec Autobusowy, plac Oktiabrskij 21
GDAŃSK 4, Dw. PKS, ul. 3 Maja 12
250,00
19:10
18 paź
Mikołajów
MYKOLAIV 2, Dworzec Autobusowy, plac Oktiabrskij 21
MYKOLAIV
ODESSA
UMAN
VINNICA
VINNICA
LETYCHIV
CHMELNIZKI
VOLOCHYSK
PODVOLOCHISK
TERNOPIL
ZOLOCHIV
LWIW
JAROSŁAW
NISKO
STALOWA WOLA
SANDOMIERZ
OPATÓW
KIELCE
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
ŁÓDŹ
KUTNO
WŁOCŁAWEK
TORUŃ
BYDGOSZCZ
GRUDZIĄDZ
07:30
20 paź
Gdańsk
GDAŃSK 4, Dw. PKS, ul. 3 Maja 12
12:15
07:30
20 paź
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
253,13
12:15
18 paź
Mykolaiv
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
07:30
20 paź
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
19:10
07:30
20 paź
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
270,67
19:10
18 paź
Mykolaiv
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
07:30
20 paź
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
19:10
07:30
20 paź
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
286,26
19:10
18 paź
Mikołajów
07:30
20 paź
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
  • Autobus
  • bus
12:15
11:25
20 paź
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
208,13
12:15
18 paź
Mykolaiv
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
11:25
20 paź
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
19:10
11:25
20 paź
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
225,67
19:10
18 paź
Mykolaiv
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
11:25
20 paź
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
19:10
11:25
20 paź
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
241,26
19:10
18 paź
Mikołajów
11:25
20 paź
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
  • Autobus
  • bus
19:10
12:40
20 paź
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
244,92
19:10
18 paź
Mykolaiv
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
12:40
20 paź
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra (Free)
19:10
12:40
20 paź
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
260,51
19:10
18 paź
Mikołajów
12:40
20 paź
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
  • Autobus
  • bus, Setra (Free)
19:10
12:40
20 paź
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
269,34
19:10
18 paź
Mykolaiv
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
12:40
20 paź
Gdańsk
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МАН_49
19:10
12:40
20 paź
284,93
19:10
18 paź
Mikołajów
12:40
20 paź
Gdańsk
  • Autobus
  • bus, МАН_49
19:10
12:40
20 paź
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
259,67
19:10
18 paź
Mykolaiv
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
12:40
20 paź
Gdańsk
  • Autobus
  • Neoplan(Free), НЕОПЛАН-45
19:10
12:40
20 paź
275,26
19:10
18 paź
Mikołajów
12:40
20 paź
Gdańsk
  • Autobus
  • bus, НЕОПЛАН-45
19:10
12:40
20 paź
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
259,67
19:10
18 paź
Mykolaiv
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
12:40
20 paź
Gdańsk
  • Autobus
  • Neoplan(Free), НЕОПЛАН-45
19:10
12:40
20 paź
275,26
19:10
18 paź
Mikołajów
12:40
20 paź
Gdańsk
  • Autobus
  • bus, НЕОПЛАН-45
19:10
12:50
20 paź
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
259,32
19:10
18 paź
Mykolaiv
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
12:50
20 paź
Gdańsk
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra (59 seats)
19:10
12:50
20 paź
274,91
19:10
18 paź
Mikołajów
12:50
20 paź
Gdańsk
  • Autobus
  • bus, Setra (59 seats)
19:10
12:50
20 paź
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
259,32
19:10
18 paź
Mykolaiv
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
12:50
20 paź
Gdańsk
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra (59 seats)
19:10
12:50
20 paź
274,91
19:10
18 paź
Mikołajów
12:50
20 paź
Gdańsk
  • Autobus
  • bus, Setra (59 seats)
12:15
13:00
20 paź
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
227,27
12:15
18 paź
Mykolaiv
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
13:00
20 paź
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra
19:10
13:00
20 paź
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
244,81
19:10
18 paź
Mykolaiv
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
13:00
20 paź
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra
19:10
13:00
20 paź
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
260,40
19:10
18 paź
Mikołajów
13:00
20 paź
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
  • Autobus
  • bus, Setra
12:15
13:00
20 paź
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
241,65
12:15
18 paź
Mykolaiv
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
13:00
20 paź
Gdańsk
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
19:10
13:00
20 paź
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
259,19
19:10
18 paź
Mykolaiv
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
13:00
20 paź
Gdańsk
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
19:10
13:00
20 paź
274,78
19:10
18 paź
Mikołajów
13:00
20 paź
Gdańsk
  • Autobus
  • bus
19:10
14:30
20 paź
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
przystanek miejski, obok Dw. PKS ,ul.3 Maja 16
260,67
19:10
18 paź
Mykolaiv
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
14:30
20 paź
Gdańsk
przystanek miejski, obok Dw. PKS ,ul.3 Maja 16
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
19:10
14:30
20 paź
przystanek miejski, obok Dw. PKS ,ul.3 Maja 16
276,26
19:10
18 paź
Mikołajów
14:30
20 paź
Gdańsk
przystanek miejski, obok Dw. PKS ,ul.3 Maja 16
  • Autobus
  • bus
19:10
14:30
20 paź
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
276,80
19:10
18 paź
Mykolaiv
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
14:30
20 paź
Gdańsk
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
19:10
14:30
20 paź
292,39
19:10
18 paź
Mikołajów
14:30
20 paź
Gdańsk
  • Autobus
  • bus

Połączenia z przesiadką Mikołajów – Gdańsk

19:10
07:30
20 paź
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
,
221,18
19:10
18 paź
Mykolaiv
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
20:20
Koblevo
20:45
Yuzhne
21:30
Odessa
01:20
Umań
06:45
Chmielnicki
17:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
18:45
Jarosław
20:00
Nisko
20:30
Stalowa Wola
21:20
Sandomierz
21:55
Opatów
23:05
Kielce
00:20
Piotrków Trybunalski
01:00
Łódź
01:50
Kutno
02:45
Włocławek
03:20
Toruń
04:10
Bydgoszcz
05:20
Grudziądz
07:30
20 paź
Gdańsk
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Do miasta Gdańsk
Z miasta Gdańsk

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.