Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF) — Szczecin

Najlepsza oferta

Codziennie
19:15
Czas przejazdu02 h. 15 min

Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)

Terminal B, ul. Flughafen

21:30

Szczecin

Przystanek blisko dworca kolejowego (naprzeciwko), ul. Kolumba 86

44,90 

Rozkład jazdy autobusów Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF) — Szczecin w 2019 rok

Poza wto
09:25
Czas przejazdu02 h. 35 min

Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)

Terminal B, ul. Flughafen

12:00

Szczecin

Przystanek blisko dworca kolejowego (naprzeciwko), ul. Kolumba 86

44,90 
Codziennie
10:20
Czas przejazdu02 h. 25 min

Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)

Terminal B, ul. Flughafen

12:45

Szczecin

Przystanek blisko dworca kolejowego (naprzeciwko), ul. Kolumba 86

44,90 
Codziennie
11:15
Czas przejazdu02 h. 15 min

Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)

Terminal B, ul. Flughafen

13:30

Szczecin

Przystanek blisko dworca kolejowego (naprzeciwko), ul. Kolumba 86

44,90 
Codziennie
13:15
Czas przejazdu02 h. 15 min

Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)

Terminal B, ul. Flughafen

15:30

Szczecin

Przystanek blisko dworca kolejowego (naprzeciwko), ul. Kolumba 86

44,90 
Codziennie
16:45
Czas przejazdu02 h. 15 min

Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)

Terminal B, ul. Flughafen

19:00

Szczecin

Przystanek blisko dworca kolejowego (naprzeciwko), ul. Kolumba 86

44,90 
W poniedziałki
17:15
Czas przejazdu02 h. 15 min

Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)

Terminal B, ul. Flughafen

19:30

Szczecin

Przystanek blisko dworca kolejowego (naprzeciwko), ul. Kolumba 86

44,90 
Codziennie
09:35
Czas przejazdu02 h. 15 min

Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)

Terminal B, ul. Flughafen

11:50

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

50,47 
Codziennie
10:25
Czas przejazdu02 h. 15 min

Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)

Terminal B, ul. Flughafen

12:40

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

50,47 
Codziennie
13:25
Czas przejazdu02 h. 15 min

Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)

Terminal B, ul. Flughafen

15:40

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

50,47 
Codziennie
19:25
Czas przejazdu02 h. 15 min

Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)

Terminal B, ul. Flughafen

21:40

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

50,47 
Codziennie
21:45
Czas przejazdu02 h. 15 min
+1 dzień

Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)

Terminal B, ul. Flughafen

00:00
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

50,47 
Codziennie
23:25
Czas przejazdu02 h. 15 min
+1 dzień

Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)

Terminal B, ul. Flughafen

01:40
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

50,47 
pon, nie
00:20
Czas przejazdu02 h. 25 min

Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)

Terminal B, ul. Flughafen

02:45

Szczecin

Przystanek blisko dworca kolejowego (naprzeciwko), ul. Kolumba 86

79,00 
W dni powszednie
00:45
Czas przejazdu02 h. 25 min

Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)

Terminal B, ul. Flughafen

03:10

Szczecin

Przystanek blisko dworca kolejowego (naprzeciwko), ul. Kolumba 86

79,00 
Codziennie
09:50
Czas przejazdu02 h. 25 min

Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)

Terminal B, ul. Flughafen

12:15

Szczecin

Przystanek blisko dworca kolejowego (naprzeciwko), ul. Kolumba 86

79,00 
Codziennie
12:15
Czas przejazdu02 h. 25 min

Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)

Terminal B, ul. Flughafen

14:40

Szczecin

Przystanek blisko dworca kolejowego (naprzeciwko), ul. Kolumba 86

79,00 
Codziennie
14:15
Czas przejazdu02 h. 25 min

Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)

Terminal B, ul. Flughafen

16:40

Szczecin

Przystanek blisko dworca kolejowego (naprzeciwko), ul. Kolumba 86

79,00 
W dni powszednie
15:15
Czas przejazdu02 h. 25 min

Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)

Terminal B, ul. Flughafen

17:40

Szczecin

Przystanek blisko dworca kolejowego (naprzeciwko), ul. Kolumba 86

79,00 
Poza nie
18:15
Czas przejazdu02 h. 25 min

Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)

Terminal B, ul. Flughafen

20:40

Szczecin

Przystanek blisko dworca kolejowego (naprzeciwko), ul. Kolumba 86

79,00 
Codziennie
20:30
Czas przejazdu02 h. 25 min

Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)

Terminal B, ul. Flughafen

22:55

Szczecin

Przystanek blisko dworca kolejowego (naprzeciwko), ul. Kolumba 86

79,00 
Codziennie
23:15
Czas przejazdu02 h. 25 min
+1 dzień

Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)

Terminal B, ul. Flughafen

01:40
+1 dzień

Szczecin

Przystanek blisko dworca kolejowego (naprzeciwko), ul. Kolumba 86

79,00 
W dni powszednie
23:45
Czas przejazdu02 h. 25 min
+1 dzień

Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)

Terminal B, ul. Flughafen

02:10
+1 dzień

Szczecin

Przystanek blisko dworca kolejowego (naprzeciwko), ul. Kolumba 86

79,00 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu03 h. 00 min
+1 dzień

Lotnisko Berlin-Schönefeld (SXF)

Terminal B, ul. Flughafen

01:00
+1 dzień

Szczecin

Dworzec Kolejowy Szczecin Główny, ul. Krzysztofa Kolumba

169,00 
Popularne kierunki
Do miasta Szczecin
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu