Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Jasina — Praga w 2019 rok roku

W czwartki
12:30
21 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Jasina

Przystanek, ul. Myru 25

10:15
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

176,09 
12:30
Jasina
Przystanek, ul. Myru 25
13:25
Rachów
Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11
15:55
Tiacziw
Dworzec autobusowy Tyachiv, ul. Knyahyni Olhy 4A
16:45
Chust
Dworzec autobusowy Chust, ul. Ivana Franka 118
17:55
Irszawa
Dworzec autobusowy Irshava, ul. Gagarina 42
18:55
Mukaczewo
Dworzec autobusowy, ul. Akademika Pawlowa 14
19:55
Użhorod
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stancijna 2
20:20
Ужгород КПП (Украина/Словакия)
Przystanek PPC, Uszhorod
21:50
Michalovce
Dworzec autobusowy, ul. Lastomirska 1
05:25
Bratysława
Dworzec autobusowy Bratysława, ulica Botova; dom 31
07:25
Brno
Przystanek, ul. Opushtena 227/4
10:15
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • D.M.D. UKRAINA
  • Van Hool EOS coach 233-Z
pon, śro, sob, nie
14:30
21 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Jasina

Przystanek, ul. Myru 25

11:50
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

176,09 
14:30
Jasina
Przystanek, ul. Myru 25
15:20
Rachów
Dworzec autobusowy Rachiw, ul. Pryvokzalna 11
16:00
Boczków Wielki
Przystanek, ul. Borkaniuka 41
17:30
Tiacziw
Dworzec autobusowy Tyachiv, ul. Knyahyni Olhy 4A
18:20
Chust
Dworzec autobusowy Chust, ul. Ivana Franka 118
19:35
Irszawa
Dworzec autobusowy Irshava, ul. Gagarina 42
20:50
Mukaczewo
Dworzec autobusowy, ul. Akademika Pawlowa 14
21:50
Użhorod
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stancijna 2
22:20
Ужгород КПП (Украина/Словакия)
Przystanek PPC, Uszhorod
23:50
Michalovce
Dworzec autobusowy, ul. Lastomirska 1
01:00
Koszyce
Dworzec autobusowy Koszyce, ulica Staničné námestie; dom 9
01:40
Preszów
Dworzec Autobusowy, ul. Kosicka
02:50
Poprad
Dworzec Autobusowy, ul. Jiriho Wolkera
04:40
Żylina
Dworzec Autobusowy, ul. 1 Maja
07:20
Bratysława
Dworzec autobusowy Bratysława, ulica Botova; dom 31
09:20
Brno
Przystanek, ul. Opushtena 227/4
11:50
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • D.M.D. UKRAINA
  • Van Hool EOS coach 233-Z
Popularne kierunki
Do miasta Praga
Do miasta Jasina
Z miasta Praga
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!