Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Jasina — Praga w 2018 rok roku

14:30
Przystanek; ul. Myru 25
Czas przejazdu 21 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Krizikova 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, sob, nie
12:30
Przystanek; ul. Myru 25
Czas przejazdu 21 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Krizikova 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W czwartki
pon, śro, sob, nie
14:30
Czas przejazdu 21 h. 20 min
+1 dzień

Jasina

Przystanek; ul. Myru 25

11:50
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc; ul. Krizikova 6

218
14:30
Jasina
Przystanek; ul. Myru 25
15:20
Rachów
"Dworzec autobusowy Rachiw; ul. Pryvokzalna 11"
16:00
Boczków Wielki
"Przystanek; ul. Borkaniuka 41"
17:30
Tiacziw
"Dworzec autobusowy Tyachiv; ul. Knyahyni Olhy 4A"
18:20
Chust
"Dworzec autobusowy Chust; ul. Ivana Franka 118"
19:35
Irszawa
"Dworzec autobusowy Irshava; ul. Gagarina 42"
20:50
Mukaczewo
"Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14"
21:50
Użhorod
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stantsiina 2"
22:20
Ужгород КПП (Украина/Словакия)
"Ужгород КПП (Украина/Словакия); Ужгород КПП (Украина/Словакия)"
23:50
Michalovce
"Dworzec autobusowy; ul. Lastomirska 1"
01:00
Koszyce
"Dworzec autobusowy Koszyce; ulica Staničné námestie; dom 9"
01:40
Preszów
"Dworzec Autobusowy; ul. Kosicka"
02:50
Poprad
"Dworzec Autobusowy; ul. Jiriho Wolkera"
04:40
Żylina
"Dworzec Autobusowy; ul. 1 Maja"
07:20
Bratysława
"Dworzec autobusowy Bratysława; ulica Botova; dom 31"
09:20
Brno
"Przystanek; ul. Opushtena 227/4"
11:50
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Krizikova 6
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • DMD Ukraina

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W czwartki
12:30
Czas przejazdu 21 h. 45 min
+1 dzień

Jasina

Przystanek; ul. Myru 25

10:15
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc; ul. Krizikova 6

218
12:30
Jasina
Przystanek; ul. Myru 25
13:25
Rachów
"Dworzec autobusowy Rachiw; ul. Pryvokzalna 11"
15:55
Tiacziw
"Dworzec autobusowy Tyachiv; ul. Knyahyni Olhy 4A"
16:45
Chust
"Dworzec autobusowy Chust; ul. Ivana Franka 118"
17:55
Irszawa
"Dworzec autobusowy Irshava; ul. Gagarina 42"
18:55
Mukaczewo
"Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14"
19:55
Użhorod
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stantsiina 2"
20:20
Ужгород КПП (Украина/Словакия)
"Ужгород КПП (Украина/Словакия); Ужгород КПП (Украина/Словакия)"
21:50
Michalovce
"Dworzec autobusowy; ul. Lastomirska 1"
05:25
Bratysława
"Dworzec autobusowy Bratysława; ulica Botova; dom 31"
07:25
Brno
"Przystanek; ul. Opushtena 227/4"
10:15
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Krizikova 6
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • DMD Ukraina

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Praga
Do miasta Jasina
Z miasta Praga
Podróż powrotna: