Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Gorzów Wielkopolski — Stryj w 2019 rok roku

Codziennie
17:00
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

09:20
+1 dzień

Stryj

Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B

120,10 
16:50
Gorzów Wielkopolski
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
19:20
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
22:20
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
00:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:00
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
06:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
08:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
09:20
+1 dzień
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • International lines of transport
  • Van hool astron
pon, czw, pią, nie
11:40
19 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Przystanek, ul. Dworcowa 12

06:40
+1 dzień

Stryj

Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B

130,00 
11:30
Gorzów Wielkopolski
Przystanek, ul. Dworcowa 12
14:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
17:40
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
19:50
Warszawa
Przystanek komunikacji publicznej 05 Dworzec Zachodni, Aleje Jerozolimskie 142a
02:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
05:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
05:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:40
+1 dzień
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
pon, wto
13:00
17 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

07:15
+1 dzień

Stryj

Przystanek , ul. Uspenska 41

140,00 
13:00
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
07:15
+1 dzień
Stryj
Przystanek , ul. Uspenska 41
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TUR-TRANS
Codziennie
13:00
18 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

07:15
+1 dzień

Stryj

Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B

143,81 
12:50
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
15:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
20:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
05:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:15
+1 dzień
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
Codziennie
13:00
18 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

07:50
+1 dzień

Stryj

Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B

145,28 
12:50
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
15:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:40
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
18:00
Łódź
Przystanek, plac Niepodległości
20:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:50
+1 dzień
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
Popularne kierunki
Do miasta Stryj
Z miasta Stryj
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!