Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Goleniów — Iwano-Frankiwsk w 2019 rok roku

10:10
Dworzec autobusowy, plac Józefa Piłsudskiego 72
w drodze 23 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:10
Dworzec autobusowy, plac Józefa Piłsudskiego 72
w drodze 23 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:10
ГОЛЕНЮВ (РОМАНИШИН), Plac Jozefa Pilsudskiego,72-100 Goleniow
w drodze 22 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki

Rozkład jazdy autobusów Goleniów — Iwano-Frankiwsk w 2019 rok roku

Codziennie
10:10
23 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Goleniów

Dworzec autobusowy, plac Józefa Piłsudskiego 72

09:10
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

165,14 
10:00
Goleniów
Dworzec autobusowy, plac Józefa Piłsudskiego 72
10:45
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
12:50
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
15:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
20:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
05:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:15
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
08:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
08:35
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
09:10
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
Codziennie
10:10
23 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Goleniów

Dworzec autobusowy, plac Józefa Piłsudskiego 72

09:10
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

167,93 
10:00
Goleniów
Dworzec autobusowy, plac Józefa Piłsudskiego 72
10:45
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
12:50
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
15:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
20:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
05:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:15
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
08:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
08:35
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
09:10
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
W poniedziałki
10:10
22 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Goleniów

ГОЛЕНЮВ (РОМАНИШИН), Plac Jozefa Pilsudskiego,72-100 Goleniow

09:10
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

228,62 
10:10
Goleniów
ГОЛЕНЮВ (РОМАНИШИН), Plac Jozefa Pilsudskiego,72-100 Goleniow
09:10
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ФОП Романишин "ТУР-ТРАНС"
  • КЛАС ЛЮКС
Popularne kierunki
Z miasta Goleniów
Do miasta Goleniów
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!