Bilety autobusoweSzczecin - Goleniów

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Szczecin — Goleniów

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
16:30
Czas przejazdu35 min
Szczecin
Szczecin, ul.Limanowskiego
17:05
Goleniów
Goleniów, ul.Przestrzenna
11,33 
Przewoźnik: EmilBus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Szczecin — Goleniów w 2020 roku

Codziennie
08:15
Czas przejazdu35 min
Szczecin
Szczecin, ul.Limanowskiego
08:50
Goleniów
Goleniów, ul.Przestrzenna
11,33 
Przewoźnik: EmilBus
Ocena:
W dni powszednie
09:00
Czas przejazdu35 min
Szczecin
Szczecin, ul.Limanowskiego
09:35
Goleniów
Goleniów, ul.Przestrzenna
11,33 
Przewoźnik: EmilBus
Ocena:
Codziennie
10:40
Czas przejazdu35 min
Szczecin
Szczecin, ul.Limanowskiego
11:15
Goleniów
Goleniów, ul.Przestrzenna
11,33 
Przewoźnik: EmilBus
Ocena:
Codziennie
12:15
Czas przejazdu35 min
Szczecin
Szczecin, ul.Limanowskiego
12:50
Goleniów
Goleniów, ul.Przestrzenna
11,33 
Przewoźnik: EmilBus
Ocena:
Codziennie
14:00
Czas przejazdu35 min
Szczecin
Szczecin, ul.Limanowskiego
14:35
Goleniów
Goleniów, ul.Przestrzenna
11,33 
Przewoźnik: EmilBus
Ocena:
pon, pią
14:45
Czas przejazdu35 min
Szczecin
Szczecin, ul.Limanowskiego
15:20
Goleniów
Goleniów, ul.Przestrzenna
11,33 
Przewoźnik: EmilBus
Ocena:
pon, wto, sob
18:20
Czas przejazdu35 min
Szczecin
Szczecin, ul.Limanowskiego
18:55
Goleniów
Goleniów, ul.Przestrzenna
11,33 
Przewoźnik: EmilBus
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Goleniów
Z miasta Goleniów
Informacje o trasie autobusu Szczecin — Goleniów
8
Liczba autobusów w kierunku
0 godz. 35 min.
Szacowany czas podróży
08:15 — 08:50
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
18:20 — 18:55
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
11 — 11 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami