Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Czerniowce — Kowno w 2018 rok roku

19:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
Czas przejazdu 21 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:45+1 dzień
Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
10:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
Czas przejazdu 17 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:50+1 dzień
Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, nie
wto, pią, nie
19:00
Czas przejazdu 21 h. 45 min
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

16:45
+1 dzień

Kowno

Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24

225
19:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
20:15
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
21:20
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:00
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:25
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
09:25
Siedlce
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa "
11:00
Bielsk Podlaski
"Przystanek; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13"
11:40
Białystok
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8"
13:05
Augustów
"Dworzec autobusowy; Rynek Zygmunta Augusta 19"
13:40
Suwałki
"Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b"
14:05
Budzisko PC (Polska / Litwa)
"Budzisko PC (Polska / Litwa); Budzisko PC (Polska / Litwa)"
15:50
Marijampole
"Przystanek autobusowy Marijampole; ulica Stoties; dom 2B"
16:45
+1 dzień
Kowno
Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, nie
10:00
Czas przejazdu 17 h. 50 min
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

03:50
+1 dzień

Kowno

Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24

237
10:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
12:25
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankiwsk; ul. Zaliznychna 30"
15:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
16:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
16:25
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
01:25
Budzisko PC (Polska / Litwa)
"Budzisko PC (Polska / Litwa); Budzisko PC (Polska / Litwa)"
02:25
Kalwaria PPC (Litwa / Polska)
"Kalwaria PPC (Litwa / Polska); Kalwaria PPC (Litwa / Polska)"
02:55
Marijampole
"Przystanek autobusowy Marijampole; ulica Stoties; dom 2B"
03:50
+1 dzień
Kowno
Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24
  • Autobus
  • EOS Coach
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Latlines

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Kowno
Z miasta Kowno