Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Czerniowce — Boryspol (airport)

Najlepsza oferta

18.10, 20.10, 22.10, 24.10, 26.10...
13:50
Czas przejazdu10 h. 15 min
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny (Czerniwci-1), ul. Holovna 219
00:05
+1 dzień
Boryspol (airport)
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
68,78 
Przewoźnik: Denisivka
Autobus: Setra (Free)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Czerniowce — Boryspol (airport) w 2019 roku

Codziennie
13:50
Czas przejazdu10 h. 15 min
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny (Czerniwci-1), ul. Holovna 219
00:05
+1 dzień
Boryspol (airport)
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
68,78 
Przewoźnik: Denisivka
Autobus: Scania (СВ)
Ocena:
W poniedziałki
19:25
Czas przejazdu12 h. 45 min
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny (Czerniwci-1), ul. Holovna 219
08:10
+1 dzień
Boryspol (airport)
81,70 
Przewoźnik: Т.Д.В. "ДЕНИСІВКА"
Autobus: МАН
Ocena:
Codziennie
13:50
Czas przejazdu10 h. 25 min
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny (Czerniwci-1), ul. Holovna 219
00:15
+1 dzień
Boryspol (airport)
АП Бориспіль[ua], {50.35162/30.95076}
83,80 
Przewoźnik: ТДВ "ДЕНИСІВКА"
Autobus: МАН
Ocena:
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu