Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Boryspol (airport) — Czerniowce

Najlepsza oferta

Codziennie
22:05
Czas przejazdu10 h. 05 min
+1 dzień

Boryspol (airport)

Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil

08:10
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny (Czerniwci-1), ul. Holovna 219

69,48 

Rozkład jazdy autobusów Boryspol (airport) — Czerniowce w 2019 roku

Codziennie
17:50
Czas przejazdu12 h. 50 min
+1 dzień

Boryspol (airport)

Lotnisko Boryspil, Terminal D

06:40
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny (Czerniwci-1), ul. Holovna 219

76,92 
Poza nie
17:50
Czas przejazdu12 h. 40 min
+1 dzień

Boryspol (airport)

06:30
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny (Czerniwci-1), ul. Holovna 219

78,11 
Codziennie
22:05
Czas przejazdu10 h. 05 min
+1 dzień

Boryspol (airport)

АП Бориспіль[ua], {50.35162/30.95076}

08:10
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny (Czerniwci-1), ul. Holovna 219

84,88 
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu