Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Czerkasy — Rotmistrivka

Najlepsza oferta

Codziennie
15:50
Czas przejazdu35 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

16:25

Rotmistrivka

РОТМИСТРІВКА#,

7,11 

Rozkład jazdy autobusów Czerkasy — Rotmistrivka w 2019 rok

pon, śro
15:37
Czas przejazdu44 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

16:21

Rotmistrivka

РОТМИСТРІВКА#,

8,08 
Codziennie
13:40
Czas przejazdu43 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

14:23

Rotmistrivka

РОТМИСТРІВКА#,

8,13 
Codziennie
15:35
Czas przejazdu50 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

16:25

Rotmistrivka

РОТМИСТРІВКА#,

8,13 
Codziennie
16:40
Czas przejazdu44 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

17:24

Rotmistrivka

РОТМИСТРІВКА#,

8,48 
Poza nie
10:20
Czas przejazdu19 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

10:39

Rotmistrivka

РОТМИСТРІВКА#,

8,62 
Codziennie
10:55
Czas przejazdu59 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

11:54

Rotmistrivka

8,62 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu34 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

12:34

Rotmistrivka

8,62 
Codziennie
12:30
Czas przejazdu34 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

13:04

Rotmistrivka

РОТМИСТРІВКА#,

8,62 
Codziennie
14:45
Czas przejazdu19 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

15:04

Rotmistrivka

РОТМИСТРІВКА#,

8,62 
W poniedziałki
18:00
Czas przejazdu49 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

18:49

Rotmistrivka

РОТМИСТРІВКА#,

8,67 
Codziennie
15:02
Czas przejazdu47 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

15:49

Rotmistrivka

РОТМИСТРІВКА#,

8,71 
pon, śro
19:00
Czas przejazdu44 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

19:44

Rotmistrivka

РОТМИСТРІВКА#,

8,77 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu43 min

Czerkasy

ЧЕРКАСИ АС-2, ул. Крупской, 7

17:43

Rotmistrivka

РОТМИСТРІВКА#,

8,83 
Codziennie
16:15
Czas przejazdu49 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

17:04

Rotmistrivka

РОТМИСТРІВКА#,

8,87 
pon, śro, pią, nie
07:20
Czas przejazdu01 h. 14 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

08:34

Rotmistrivka

РОТМИСТРІВКА#,

9,16 
Poza nie
13:20
Czas przejazdu54 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

14:14

Rotmistrivka

РОТМИСТРІВКА#,

9,40 
W dni powszednie
14:20
Czas przejazdu54 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

15:14

Rotmistrivka

9,40 
W dni powszednie
14:25
Czas przejazdu44 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

15:09

Rotmistrivka

РОТМИСТРІВКА,

9,40 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu55 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

16:25

Rotmistrivka

РОТМИСТРІВКА,

9,40 
Codziennie
05:30
Czas przejazdu01 h. 09 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

06:39

Rotmistrivka

РОТМИСТРІВКА#,

9,45 
Codziennie
06:05
Czas przejazdu59 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

07:04

Rotmistrivka

9,45 
Codziennie
07:05
Czas przejazdu01 h. 05 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

08:10

Rotmistrivka

9,45 
Codziennie
08:40
Czas przejazdu59 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

09:39

Rotmistrivka

9,45 
Codziennie
12:35
Czas przejazdu59 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

13:34

Rotmistrivka

РОТМИСТРІВКА#,

9,45 
Codziennie
13:50
Czas przejazdu44 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

14:34

Rotmistrivka

РОТМИСТРІВКА#,

9,45 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu01 h. 24 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Czerkas, ul. Ostafiia Dashkovycha 39

12:24

Rotmistrivka

РОТМИСТРІВКА,

9,79 
Codziennie
06:50
Czas przejazdu01 h. 05 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

07:55

Rotmistrivka

9,87 
Popularne kierunki
Z miasta Czerkasy
Do miasta Czerkasy
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu