Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Chmielnicki — Pyrohivtsi

Najlepsza oferta

pon, wto, śro, czw, pią, sob
15:10
Czas przejazdu22 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

15:32

Pyrohivtsi

ПИРОГІВЦІ#,

3,97 

Rozkład jazdy autobusów Chmielnicki — Pyrohivtsi w 2019 rok roku

Codziennie
05:40
Czas przejazdu39 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

06:19

Pyrohivtsi

ПИРОГІВЦІ#,

3,97 
pon, wto, śro, czw, pią, sob
08:45
Czas przejazdu22 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

09:07

Pyrohivtsi

ПИРОГІВЦІ#,

3,97 
Codziennie
13:15
Czas przejazdu32 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

13:47

Pyrohivtsi

ПИРОГІВЦІ#,

3,97 
Codziennie
10:10
Czas przejazdu30 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

10:40

Pyrohivtsi

ПИРОГІВЦІ#,

4,00 
Codziennie
16:50
Czas przejazdu44 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

17:34

Pyrohivtsi

ПИРОГІВЦІ#,

4,16 
pon, wto
07:00
Czas przejazdu27 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

07:27

Pyrohivtsi

4,21 
pon, wto, śro, nie
13:25
Czas przejazdu27 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

13:52

Pyrohivtsi

4,30 
Codziennie
04:55
Czas przejazdu34 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

05:29

Pyrohivtsi

ПИРОГІВЦІ#,

4,37 
pon, wto, śro, czw, sob, nie
05:20
Czas przejazdu25 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

05:45

Pyrohivtsi

ПИРОГІВЦІ#,

4,37 
Codziennie
05:35
Czas przejazdu27 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

06:02

Pyrohivtsi

ПИРОГІВЦІ#,

4,37 
Codziennie
06:20
Czas przejazdu43 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

07:03

Pyrohivtsi

ПИРОГІВЦІ#,

4,37 
Codziennie
10:35
Czas przejazdu31 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

11:06

Pyrohivtsi

ПИРОГІВЦІ#,

4,37 
Codziennie
11:30
Czas przejazdu44 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

12:14

Pyrohivtsi

ПИРОГІВЦІ#,

4,37 
Codziennie
12:15
Czas przejazdu30 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

12:45

Pyrohivtsi

ПИРОГІВЦІ#,

4,37 
pon, wto, śro, czw, pią, sob
12:55
Czas przejazdu24 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

13:19

Pyrohivtsi

ПИРОГІВЦІ#,

4,37 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu43 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

14:43

Pyrohivtsi

ПИРОГІВЦІ#,

4,37 
Codziennie
14:20
Czas przejazdu37 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

14:57

Pyrohivtsi

ПИРОГІВЦІ#,

4,37 
Codziennie
14:50
Czas przejazdu27 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

15:17

Pyrohivtsi

ПИРОГІВЦІ#,

4,37 
pon, wto, śro, czw, pią, sob
15:30
Czas przejazdu27 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

15:57

Pyrohivtsi

ПИРОГІВЦІ#,

4,37 
Codziennie
12:45
Czas przejazdu34 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

13:19

Pyrohivtsi

ПИРОГІВЦІ#,

4,72 
Popularne kierunki
Do miasta Pyrohivtsi
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu