Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Chmielnicki - Netiszyn

od 15 zł, 18 lis

Rozkład jazdy autobusów Chmielnicki — Netiszyn w 2018 rok roku

06:00
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 03 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
09:15
Dworzec autobusowy Netiszyn; ul. Rynkova 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:30
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 02 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
15:25
Dworzec autobusowy Netiszyn; ul. Rynkova 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:00
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 02 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
17:05
Przystanek; prospekt Nezalezhnosti 22
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, śro, czw, pią, sob, nie
Codziennie
06:00
Czas przejazdu 03 h. 15 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

09:15

Netiszyn

Dworzec autobusowy Netiszyn; ul. Rynkova 1

20
06:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
06:50
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
08:00
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
08:35
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
09:15
Netiszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn; ul. Rynkova 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Spódnice Tour ATP o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:30
Czas przejazdu 02 h. 55 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

15:25

Netiszyn

Dworzec autobusowy Netiszyn; ul. Rynkova 1

20
12:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
13:15
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
14:10
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
14:55
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
15:25
Netiszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn; ul. Rynkova 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, śro, czw, pią, sob, nie
15:00
Czas przejazdu 02 h. 05 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

17:05

Netiszyn

Przystanek; prospekt Nezalezhnosti 22

22
15:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
15:15
Krasyłiw
"Stacja benzynowa SHELL; autostrada N-03"
15:40
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
16:25
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
16:45
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
17:05
Netiszyn
Przystanek; prospekt Nezalezhnosti 22
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Netiszyn
Z miasta Netiszyn