Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Chmielnicki — Czemerowce

Najlepsza oferta

Codziennie
12:45
Czas przejazdu12 h. 46 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66
01:31
+1 dzień
Czemerowce
ЧЕМЕРІВЦІ,
19,10 
Przewoźnik: ЧЕМЕРОВЕЦЬКЕ ВАТ
Autobus: М3-ІІІ
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Chmielnicki — Czemerowce w 2019 roku

Codziennie
06:20
Czas przejazdu02 h. 05 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
08:25
Czemerowce
ЧЕМЕРІВЦІ,
19,91 
Przewoźnik: ЧЕМЕРОВЕЦЬКЕ ВАТ
Autobus: БОГДАН А-09212
Ocena:
Codziennie
07:00
Czas przejazdu02 h. 30 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
09:30
Czemerowce
ЧЕМЕРІВЦІ,
19,91 
Przewoźnik: ЧЕМЕРОВЕЦЬКЕ ВАТ
Autobus: YOUYI-
Ocena:
Codziennie
08:15
Czas przejazdu02 h. 40 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
10:55
Czemerowce
ЧЕМЕРІВЦІ,
19,91 
Przewoźnik: ЧЕМЕРОВЕЦЬКЕ ВАТ
Autobus: МЕРСЕД
Ocena:
Poza pią
09:25
Czas przejazdu03 h. 00 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
12:25
Czemerowce
ЧЕМЕРІВЦІ,
19,91 
Przewoźnik: ЧЕМЕРОВЕЦЬКЕ ВАТ
Autobus: М3-ІІІ
Ocena:
Codziennie
10:15
Czas przejazdu02 h. 08 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
12:23
Czemerowce
ЧЕМЕРІВЦІ,
19,91 
Przewoźnik: ЧЕМЕРОВЕЦЬКЕ ВАТ
Autobus: МЕРСЕДЕС 18
Ocena:
Codziennie
11:30
Czas przejazdu02 h. 50 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
14:20
Czemerowce
ЧЕМЕРІВЦІ,
19,91 
Przewoźnik: ЧЕМЕРОВЕЦЬКЕ ВАТ
Autobus: БОГДАН 27
Ocena:
Codziennie
13:45
Czas przejazdu02 h. 10 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
15:55
Czemerowce
ЧЕМЕРІВЦІ,
19,91 
Przewoźnik: ЧЕМЕРОВЕЦЬКЕ ВАТ
Autobus: МЕРС-БЕНЦ 609
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu02 h. 30 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
17:30
Czemerowce
ЧЕМЕРІВЦІ,
19,91 
Przewoźnik: ЧЕМЕРОВЕЦЬКЕ ВАТ
Autobus: М-2
Ocena:
Codziennie
15:25
Czas przejazdu02 h. 22 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
17:47
Czemerowce
ЧЕМЕРІВЦІ,
19,91 
Autobus: YOUYI-
Ocena:
Codziennie
17:15
Czas przejazdu02 h. 07 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
19:22
Czemerowce
ЧЕМЕРІВЦІ,
19,91 
Przewoźnik: ЧЕМЕРОВЕЦЬКЕ ВАТ
Autobus: МЕРСЕДЕС 22
Ocena:
Poza pią
18:30
Czas przejazdu02 h. 39 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
21:09
Czemerowce
ЧЕМЕРІВЦІ,
19,91 
Przewoźnik: ЧЕМЕРОВЕЦЬКЕ ВАТ
Autobus: ЛАЗ-699
Ocena:
Poza pią
16:15
Czas przejazdu02 h. 30 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
18:45
Czemerowce
ЧЕМЕРІВЦІ,
20,72 
Przewoźnik: ЧЕМЕРОВЕЦЬКЕ ВАТ
Autobus: ЛАЗ-699
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu02 h. 30 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66
20:00
Czemerowce
Dworzec autobusowy, Gusyatinskoje szosa 2
23,24 
Przewoźnik: "FARA ENTERPRISE" LTD
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
13:05
Czas przejazdu03 h. 17 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
16:22
Czemerowce
ЧЕМЕРІВЦІ,
26,41 
Przewoźnik: ЧЕМЕРОВЕЦЬКЕ ВАТ
Autobus: ЛАЗ-4202
Ocena:
Poza pią
14:50
Czas przejazdu03 h. 45 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
18:35
Czemerowce
ЧЕМЕРІВЦІ,
28,46 
Przewoźnik: ЧЕМЕРОВЕЦЬКЕ ВАТ
Autobus: БАЗ А 079.23
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Czemerowce
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu