Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Chersoń — Knyaze-Hryhorivka

Najlepsza oferta

Codziennie
16:20
Czas przejazdu03 h. 43 min
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
20:03
Knyaze-Hryhorivka
КНЯЗЕ-ГРИГОРЇВКА,
27,71 
Przewoźnik: ТОВ"ХЕРСОНСЬКЕ АТП 16527"
Autobus: ЕТАЛОН 28
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Chersoń — Knyaze-Hryhorivka w 2019 roku

Poza nie
10:40
Czas przejazdu03 h. 15 min
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
13:55
Knyaze-Hryhorivka
КНЯЗЕ-ГРИГОРЇВКА,
28,93 
Przewoźnik: ПРАТ"ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКЕ АТП 16543"
Autobus: МЕРСЕДЕС-18
Ocena:
Poza nie
18:15
Czas przejazdu03 h. 55 min
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
22:10
Knyaze-Hryhorivka
КНЯЗЕ-ГРИГОРЇВКА,
29,31 
Przewoźnik: ТОВ"ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКЕ АТП 16546"
Autobus: МЕРСЕДЕС-18
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Chersoń
Do miasta Chersoń
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu