Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Chersoń — Kizomys

Najlepsza oferta

Codziennie
13:20
Czas przejazdu50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

14:10

Kizomys

КИЗОМИС,

6,24 

Rozkład jazdy autobusów Chersoń — Kizomys w 2019 roku

Codziennie
06:30
Czas przejazdu50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

07:20

Kizomys

КИЗОМИС,

6,24 
Codziennie
06:50
Czas przejazdu50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

07:40

Kizomys

КИЗОМИС,

6,24 
Codziennie
07:20
Czas przejazdu50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

08:10

Kizomys

КИЗОМИС,

6,24 
Codziennie
07:50
Czas przejazdu50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

08:40

Kizomys

КИЗОМИС,

6,24 
Codziennie
08:20
Czas przejazdu50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

09:10

Kizomys

КИЗОМИС,

6,24 
Codziennie
09:00
Czas przejazdu50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

09:50

Kizomys

КИЗОМИС,

6,24 
Codziennie
09:30
Czas przejazdu50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

10:20

Kizomys

КИЗОМИС,

6,24 
Codziennie
10:00
Czas przejazdu50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

10:50

Kizomys

КИЗОМИС,

6,24 
Codziennie
10:30
Czas przejazdu50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

11:20

Kizomys

КИЗОМИС,

6,24 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu01 h. 00 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

12:00

Kizomys

КИЗОМИС,

6,24 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

12:50

Kizomys

КИЗОМИС,

6,24 
Codziennie
12:40
Czas przejazdu50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

13:30

Kizomys

КИЗОМИС,

6,24 
Codziennie
14:10
Czas przejazdu50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

15:00

Kizomys

КИЗОМИС,

6,24 
Codziennie
14:40
Czas przejazdu01 h. 00 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

15:40

Kizomys

КИЗОМИС,

6,24 
Codziennie
15:10
Czas przejazdu50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

16:00

Kizomys

КИЗОМИС,

6,24 
Codziennie
15:40
Czas przejazdu50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

16:30

Kizomys

КИЗОМИС,

6,24 
Codziennie
16:10
Czas przejazdu01 h. 00 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

17:10

Kizomys

КИЗОМИС,

6,24 
Codziennie
16:40
Czas przejazdu50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

17:30

Kizomys

КИЗОМИС,

6,24 
Codziennie
17:20
Czas przejazdu50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

18:10

Kizomys

КИЗОМИС,

6,24 
Codziennie
18:10
Czas przejazdu50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

19:00

Kizomys

КИЗОМИС,

6,24 
Codziennie
18:50
Czas przejazdu55 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

19:45

Kizomys

КИЗОМИС,

6,24 
Codziennie
19:20
Czas przejazdu01 h. 00 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

20:20

Kizomys

КИЗОМИС,

6,24 
Codziennie
20:00
Czas przejazdu50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

20:50

Kizomys

КИЗОМИС,

6,24 
Codziennie
20:30
Czas przejazdu50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

21:20

Kizomys

КИЗОМИС,

6,24 
Popularne kierunki
Z miasta Chersoń
Do miasta Chersoń
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu