Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Chersoń — Kardashynka

Najlepsza oferta

Codziennie
18:00
Czas przejazdu01 h. 07 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

19:07

Kardashynka

КАРДАШИНКА,

7,47 

Rozkład jazdy autobusów Chersoń — Kardashynka w 2019 rok roku

Codziennie
08:15
Czas przejazdu01 h. 07 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

09:22

Kardashynka

КАРДАШИНКА,

7,47 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu01 h. 07 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

14:37

Kardashynka

КАРДАШИНКА,

7,47 
Codziennie
07:07
Czas przejazdu01 h. 08 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

08:15

Kardashynka

КАРДАШИНКА,

7,51 
Codziennie
09:35
Czas przejazdu01 h. 10 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

10:45

Kardashynka

КАРДАШИНКА,

7,51 
Codziennie
12:50
Czas przejazdu01 h. 10 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

14:00

Kardashynka

КАРДАШИНКА,

7,51 
Codziennie
16:10
Czas przejazdu01 h. 10 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

17:20

Kardashynka

КАРДАШИНКА,

7,51 
Codziennie
19:40
Czas przejazdu01 h. 07 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

20:47

Kardashynka

КАРДАШИНКА,

7,51 
Codziennie
09:05
Czas przejazdu01 h. 18 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

10:23

Kardashynka

В КАРДАШИНКА,

10,68 
Codziennie
13:55
Czas przejazdu01 h. 24 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

15:19

Kardashynka

В КАРДАШИНКА,

10,68 
Codziennie
14:45
Czas przejazdu01 h. 17 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

16:02

Kardashynka

В КАРДАШИНКА,

10,68 
Codziennie
18:10
Czas przejazdu01 h. 27 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

19:37

Kardashynka

В КАРДАШИНКА,

10,68 
Codziennie
11:05
Czas przejazdu01 h. 36 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

12:41

Kardashynka

В КАРДАШИНКА,

10,85 
Codziennie
16:25
Czas przejazdu01 h. 32 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

17:57

Kardashynka

В КАРДАШИНКА,

10,85 
Popularne kierunki
Z miasta Chersoń
Do miasta Chersoń
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu