Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Chersoń — Hladkivka

Najlepsza oferta

Codziennie
14:55
Czas przejazdu01 h. 00 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

15:55

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

8,50 

Rozkład jazdy autobusów Chersoń — Hladkivka w 2019 rok

Codziennie
06:45
Czas przejazdu01 h. 14 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

07:59

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

8,50 
W dni powszednie
11:35
Czas przejazdu01 h. 39 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

13:14

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

10,95 
Codziennie
07:30
Czas przejazdu01 h. 14 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

08:44

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

11,39 
Codziennie
10:20
Czas przejazdu01 h. 30 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

11:50

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

11,39 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu01 h. 30 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

16:30

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

11,39 
Codziennie
17:45
Czas przejazdu01 h. 10 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

18:55

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

11,39 
Codziennie
09:15
Czas przejazdu01 h. 31 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

10:46

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

11,59 
Codziennie
14:40
Czas przejazdu01 h. 31 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

16:11

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

11,59 
Codziennie
18:55
Czas przejazdu01 h. 31 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

20:26

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

11,59 
Codziennie
06:30
Czas przejazdu01 h. 22 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

07:52

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

11,90 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu01 h. 22 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

09:22

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

11,90 
Codziennie
08:30
Czas przejazdu01 h. 22 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

09:52

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

11,90 
Codziennie
10:00
Czas przejazdu01 h. 22 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

11:22

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

11,90 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu01 h. 22 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

12:22

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

11,90 
Codziennie
12:20
Czas przejazdu01 h. 22 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

13:42

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

11,90 
Codziennie
12:55
Czas przejazdu01 h. 22 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

14:17

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

11,90 
Codziennie
14:10
Czas przejazdu01 h. 22 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

15:32

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

11,90 
Codziennie
14:45
Czas przejazdu01 h. 22 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

16:07

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

11,90 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu01 h. 22 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

17:22

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

11,90 
Codziennie
17:30
Czas przejazdu01 h. 22 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

18:52

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

11,90 
Codziennie
18:15
Czas przejazdu01 h. 22 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

19:37

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

11,90 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu01 h. 22 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

20:22

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

11,90 
Codziennie
11:50
Czas przejazdu01 h. 00 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

12:50

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

13,22 
Codziennie
17:35
Czas przejazdu01 h. 25 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

19:00

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

13,22 
Codziennie
08:40
Czas przejazdu01 h. 57 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

10:37

Hladkivka

ГЛАДКОВКА,

14,66 
Codziennie
10:45
Czas przejazdu02 h. 09 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

12:54

Hladkivka

ГЛАДКОВКА,

14,66 
Codziennie
15:35
Czas przejazdu02 h. 02 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

17:37

Hladkivka

ГЛАДКОВКА,

14,66 
Codziennie
16:15
Czas przejazdu02 h. 15 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

18:30

Hladkivka

ГЛАДКОВКА,

14,66 
Codziennie
16:55
Czas przejazdu02 h. 07 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Pryhorodna, ul. Ilka Borshchaka 22

19:02

Hladkivka

ГЛАДКІВКА,

14,66 
Popularne kierunki
Z miasta Chersoń
Do miasta Chersoń
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu