Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Chersoń — Frankfurt nad Menem w 2019 rok roku

pon, czw
02:30
40 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

18:05
+1 dzień

Frankfurt nad Menem

HBf, Suedseite (60329), Frankfurt am Main

275,00 
02:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
18:05
+1 dzień
Frankfurt nad Menem
HBf, Suedseite (60329), Frankfurt am Main
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
pon, pią
19:30
43 godz. 20 min w drodze
+2 dni

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

14:50
+2 dni

Frankfurt nad Menem

Lotnisko Frankfurt, terminal P36, ul. Hugo-Ekener-Ring

337,51 
19:20
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
19:20
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
20:20
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
22:50
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
22:50
Aleksandria
Dworzec autobusowy Ałeksandrija, ul. Sadova 12A
23:45
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
03:20
Umań
Stacja benzynowa Socar, ul. Kyivska 25A
05:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:20
Leipzig
Dworzec Autobusowy (Sachsenseite), Brandenburgerstrasse
07:20
Gera
Autobahn (blisko McDonalds), Siemensstrasse
07:50
Jena
Stacja benzynowa Aral (blisko McDonalds), Amsterdamerstrasse
08:50
Erfurt
Hotel Intercity, Willy-Brandt-Platz 11
09:50
Eisenach
Eisenach, Eisenach
10:50
Bad Hersfeld
Dworzec kolejowy, Bahnhofstrasse
11:50
Fulda
Dworzec autobusowy, Ruprechtstrasse
13:20
Wurzburg
Dworzec Autobusowy, Bismarckstrasse
14:50
+2 dni
Frankfurt nad Menem
Lotnisko Frankfurt, terminal P36, ul. Hugo-Ekener-Ring
Punkty pośrednie (19)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)
W poniedziałki
19:00
47 godz. 15 min w drodze
+2 dni

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

17:15
+2 dni

Frankfurt nad Menem

Stacja kolejowa "Central", Hauptbahnhof

354,25 
19:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
17:15
+2 dni
Frankfurt nad Menem
Stacja kolejowa "Central", Hauptbahnhof
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Popularne kierunki
Z miasta Chersoń
Do miasta Chersoń
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!