Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Chersoń — Chervonyi Mayak

Najlepsza oferta

Codziennie
07:00
Czas przejazdu01 h. 58 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

08:58

Chervonyi Mayak

ЧЕРВОНИЙ МАЯК,

17,52 

Rozkład jazdy autobusów Chersoń — Chervonyi Mayak w 2019 rok roku

Codziennie
06:30
Czas przejazdu02 h. 00 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

08:30

Chervonyi Mayak

ЧЕРВОНИЙ МАЯК(МОНАСТИР),

18,47 
Codziennie
11:40
Czas przejazdu02 h. 00 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

13:40

Chervonyi Mayak

ЧЕРВОНИЙ МАЯК(МОНАСТИР),

18,47 
Popularne kierunki
Z miasta Chersoń
Do miasta Chersoń
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu