Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Chersoń — Askanija-Nowa

Najlepsza oferta

Codziennie
08:45
Czas przejazdu03 h. 10 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

11:55

Askanija-Nowa

АСКАНІЯ НОВА,

24,84 

Rozkład jazdy autobusów Chersoń — Askanija-Nowa w 2019 rok roku

Codziennie
11:35
Czas przejazdu03 h. 00 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

14:35

Askanija-Nowa

АСКАНІЯ НОВА,

28,60 
W poniedziałki
16:40
Czas przejazdu03 h. 20 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

20:00

Askanija-Nowa

АСКАНІЯ НОВА,

29,71 
pon, wto, śro, czw, pią, sob
15:55
Czas przejazdu03 h. 20 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

19:15

Askanija-Nowa

АСКАНІЯ НОВА,

29,82 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu02 h. 55 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

19:55

Askanija-Nowa

АСКАНІЯ НОВА,

31,74 
Popularne kierunki
Z miasta Chersoń
Do miasta Chersoń
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu