Bilety autobusoweBiłgoraj - Łódź

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Biłgoraj — Łódź

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Rozkład jazdy autobusów Biłgoraj — Łódź w 2021 roku

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Łódź

Autobus Biłgoraj - Łódź. Rozkład jazdy, bilety, informacje

Bus Biłgoraj Łódź - informacje o podróży, przewoźnicy autobusowi

Dystans pomiędzy Biłgorajem a Łodzią wynosi około 300 kilometrów. Podróż do stolicy województwa łódzkiego trwa zazwyczaj prawie 9 godzin, jednak kwestia ta zależy od utrudnień na trasie i wybranego przewoźnika. Obecnie pokonanie tej drogi jest możliwe za pomocą autobusów firmy PKS Biłgoraj.

Dworzec autobusowy Biłgoraj - udogodnienia

Wyjazd z Biłgoraju ma miejsce na dworcu autobusowym przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 10. Na tym terenie znajduje się niewielki budynek, w którym podróżni mogą oczekiwać na odjazd autobusu do Łodzi. Lokalizacja ta mieści się w ścisłym centrum miasta, dlatego dostanie się do dworzec autobusowy w Biłgoraju jest niezwykle proste.

W pobliżu istnieją również różne hotele, w których można zatrzymać się w przypadku przesiadki. Biłgoraj jest niewielkim miastem, dlatego dotarcie na dworzec PKS przy ulicy Bohaterów Monte Cassino pieszo nie stanowi najmniejszego problemu.

Przyjazd do Łodzi - dworzec autobusowy

Autobusy Biłgoraj Łódź zatrzymują się na dworcu autobusowym Łódź Kaliska znajdującym się tuż obok dworca kolejowego o tej samej nazwie. W tym miejscu znajdują się liczne udogodnienia, takie jak darmowa sieć Wi-Fi, toalety, kasy biletowe oraz sklepy pozwalające na zaopatrzenie się w niezbędne przedmioty przed dalszą podróżą.

Dalsza podróż z dworca autobusowego w Łodzi

Dojazd z tej lokalizacji w stronę dalszych zakątków miasta jest możliwy za pomocą autobusów o numerach 43A, 43B, 65B, 80, 86A, 86B, 99, N2, 6, 65A, 97A, 97B, 52 i 93 oraz tramwajów o numerach 10A, 10B, 12, 14, 18 i 16. Z dworca autobusowego Łódź Kaliska można dojechać bezpośrednio również na lokalne lotnisko dzięki linii 65A i 65B lub pociągom podmiejskich.

Co warto zobaczyć w Łodzi?

Do Łodzi podróżują głównie osoby chcące zwiedzić to miasto oraz studenci uczący się na jego terenie. Trasa ta jest chętnie wybierana zarówno przez całe rodziny z dziećmi, jak i starszych podróżników przesiadających się podczas znacznie dłuższej wycieczki.

Łódź jest jednym z większych polskich miast, dlatego na jej terenie można znaleźć liczne atrakcje turystyczne trafiające w gusta wielu podróżników niezależnie od wieku i płci. Doskonałym przykładem jest centrum handlowe Manufaktura, o którym słyszał niemal każdy. Zostało ono stworzone na bazie starych budynków przemysłowych, dzięki czemu obecnie można podziwiać obiekt o niepowtarzalnym wyglądzie.

Inne, równie ciekawe atrakcje w Łodzi

Na terenie miasta istnieją również inne atrakcje, takie jak Plac Wolności, Park Ocalałych oraz Stacja Radegast. Na terenie miasta znajduje się również Palmiarnia Łódzka, w której doskonale będą bawić się osoby kochające botanikę.

Znanym punktem Łodzi jest także ulica Piotrkowska otoczona pięknymi zabudowaniami mieszczącymi w sobie liczne kawiarenki oraz inne miejsca, gdzie można spędzić wolny czas.