Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Żytomierz — Stryzhivka w 2019 rok roku

06:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 19 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:34
СТРИЖІВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:10
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 38 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:48
СТРИЖІВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:10
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 26 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:36
СТРИЖІВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:20
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 29 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:49
СТРИЖІВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 29 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:19
СТРИЖІВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:10
Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14
Czas przejazdu 37 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:47
СТРИЖІВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:00
Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14
Czas przejazdu 38 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:38
СТРИЖІВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:40
Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14
Czas przejazdu 29 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:09
СТРИЖІВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:00
Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14
Czas przejazdu 37 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:37
СТРИЖІВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:00
Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14
Czas przejazdu 38 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:38
СТРИЖІВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:40
Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14
Czas przejazdu 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:15
СТРИЖІВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:45
Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14
Czas przejazdu 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:10
СТРИЖІВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:20
Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14
Czas przejazdu 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:55
СТРИЖІВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:15
Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14
Czas przejazdu 29 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:44
СТРИЖІВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:25
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
Czas przejazdu 33 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:58
СТРИЖІВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
06:15
Czas przejazdu 19 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

06:34

Stryzhivka

СТРИЖІВКА#;

3
06:15
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
06:34
Stryzhivka
СТРИЖІВКА#;
  • Autobus
  • ПАЗ-672
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП КЛИНЧУК І.С.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:10
Czas przejazdu 38 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

17:48

Stryzhivka

СТРИЖІВКА#;

3
17:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
17:48
Stryzhivka
СТРИЖІВКА#;
  • Autobus
  • РУТА-18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП САВІЦЬКИЙ Є.А.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:10
Czas przejazdu 26 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

15:36

Stryzhivka

СТРИЖІВКА#;

3
15:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
15:36
Stryzhivka
СТРИЖІВКА#;
  • Autobus
  • ПАЗ-672
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП КЛИНЧУК І.С.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:20
Czas przejazdu 29 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

13:49

Stryzhivka

СТРИЖІВКА#;

3
13:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
13:49
Stryzhivka
СТРИЖІВКА#;
  • Autobus
  • РУТА-18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП КЛИНЧУК З.В.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:50
Czas przejazdu 29 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

08:19

Stryzhivka

СТРИЖІВКА#;

3
07:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
08:19
Stryzhivka
СТРИЖІВКА#;
  • Autobus
  • РУТА-18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП КЛИНЧУК З.В.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:10
Czas przejazdu 37 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14

11:47

Stryzhivka

СТРИЖІВКА#;

4
11:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14
11:47
Stryzhivka
СТРИЖІВКА#;
  • Autobus
  • ГАЗЕЛЬ12
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП ПІСКУН П.П.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:00
Czas przejazdu 38 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14

14:38

Stryzhivka

СТРИЖІВКА#;

4
14:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14
14:38
Stryzhivka
СТРИЖІВКА#;
  • Autobus
  • РУТА-20АА
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП САВIЦЬКИЙ Е.А.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:40
Czas przejazdu 29 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14

19:09

Stryzhivka

СТРИЖІВКА#;

4
18:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14
19:09
Stryzhivka
СТРИЖІВКА#;
  • Autobus
  • I-VAN
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП САВIЦЬКИЙ Е.А.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:00
Czas przejazdu 37 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14

12:37

Stryzhivka

СТРИЖІВКА#;

4
12:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14
12:37
Stryzhivka
СТРИЖІВКА#;
  • Autobus
  • РУТА-19
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП САВIЦЬКИЙ Е.А.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:00
Czas przejazdu 38 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14

10:38

Stryzhivka

СТРИЖІВКА#;

4
10:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14
10:38
Stryzhivka
СТРИЖІВКА#;
  • Autobus
  • РУТА-20АА
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП САВIЦЬКИЙ Е.А.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:40
Czas przejazdu 35 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14

10:15

Stryzhivka

СТРИЖІВКА#;

4
09:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14
10:15
Stryzhivka
СТРИЖІВКА#;
  • Autobus
  • I-VAN
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП САВIЦЬКИЙ Е.А.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:45
Czas przejazdu 25 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14

17:10

Stryzhivka

СТРИЖІВКА#;

4
16:45
Żytomierz
Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14
17:10
Stryzhivka
СТРИЖІВКА#;
  • Autobus
  • РУТА
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП САВIЦЬКИЙ Е.А.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:20
Czas przejazdu 35 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14

15:55

Stryzhivka

СТРИЖІВКА#;

4
15:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14
15:55
Stryzhivka
СТРИЖІВКА#;
  • Autobus
  • I-VAN
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП САВIЦЬКИЙ Е.А.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:15
Czas przejazdu 29 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14

14:44

Stryzhivka

СТРИЖІВКА#;

4
14:15
Żytomierz
Dworzec autobusowy Żytomierz-2; ul. Khlibna 14
14:44
Stryzhivka
СТРИЖІВКА#;
  • Autobus
  • РУТА СПВ 14
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП Савицький В.Е.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:25
Czas przejazdu 33 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

09:58

Stryzhivka

СТРИЖІВКА#;

4
09:25
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
09:58
Stryzhivka
СТРИЖІВКА#;
  • Autobus
  • РУТА-18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП САВІЦЬКИЙ Є.А.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!