Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowe

Żytomierz - Lubar

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Żytomierz — Lubar

Najlepsza oferta

Poza nie
16:00
Czas przejazdu02 h. 10 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:10
Lubar
ЛЮБАР,
14,98 
Przewoźnik: ТОВ "ЗАЛІЗНИЙ ПЕГАС"
Autobus: МЕРСЕДЕС-18
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Żytomierz — Lubar w 2019 roku

Codziennie
08:30
Czas przejazdu02 h. 10 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
10:40
Lubar
ЛЮБАР,
14,98 
Przewoźnik: ТОВ "ЗАЛІЗНИЙ ПЕГАС"
Autobus: МЕРСЕДЕС-18
Ocena:
Codziennie
17:40
Czas przejazdu02 h. 03 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:43
Lubar
ЛЮБАР,
14,98 
Przewoźnik: ТОВ "ЗАЛІЗНИЙ ПЕГАС"
Autobus: МЕРСЕДЕС-18
Ocena:
Codziennie
08:10
Czas przejazdu02 h. 15 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
10:25
Lubar
ЛЮБАР,
15,04 
Przewoźnik: ПП "РIМ-БОГДАН"
Autobus: РУТА-19
Ocena:
Codziennie
10:40
Czas przejazdu02 h. 03 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:43
Lubar
ЛЮБАР,
15,04 
Przewoźnik: ТОВ "ЗАЛІЗНИЙ ПЕГАС"
Autobus: МЕРСЕДЕС-18
Ocena:
Codziennie
05:30
Czas przejazdu02 h. 03 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
07:33
Lubar
ЛЮБАР,
15,20 
Przewoźnik: ПП ВАРГАЛЮК Р.П.
Autobus: ФОЛЬКСВАГЕН18
Ocena:
Codziennie
09:55
Czas przejazdu01 h. 54 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
11:49
Lubar
ЛЮБАР,
15,20 
Przewoźnik: ПП ВІТЕНКО О.О.
Autobus: МЕРСЕДЕС-19
Ocena:
Codziennie
11:05
Czas przejazdu01 h. 54 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:59
Lubar
ЛЮБАР,
15,20 
Przewoźnik: ПП ЛЕСИК О.М.
Autobus: ФОЛЬКСВАГЕН
Ocena:
Codziennie
14:50
Czas przejazdu02 h. 05 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
16:55
Lubar
ЛЮБАР,
15,20 
Przewoźnik: ПП ЛЕСИК О.М.
Autobus: МЕРСЕДЕС-18
Ocena:
Poza pią
17:00
Czas przejazdu01 h. 54 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:54
Lubar
ЛЮБАР,
15,20 
Przewoźnik: ПП ВІТЕНКО О.О.
Autobus: МЕРСЕДЕС-19
Ocena:
Codziennie
06:15
Czas przejazdu01 h. 48 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
08:03
Lubar
ЛЮБАР,
15,26 
Przewoźnik: ФОП ПОЛЬОВИЙ В.В.
Autobus: РУТА-18
Ocena:
Poza nie
11:25
Czas przejazdu02 h. 10 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:35
Lubar
ЛЮБАР,
15,26 
Przewoźnik: ПП ВАРГАЛЮК Р.П.
Autobus: ФОЛЬКСВАГЕН18
Ocena:
Codziennie
12:45
Czas przejazdu02 h. 01 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
14:46
Lubar
ЛЮБАР,
15,26 
Przewoźnik: ФОП ПОЛЬОВИЙ В.В.
Autobus: РУТА-18
Ocena:
Codziennie
13:25
Czas przejazdu01 h. 55 min
Żytomierz
ЖИТОМИР, ул. Киевская, 93
15:20
Lubar
ЛЮБАР,
15,26 
Przewoźnik: ФОП КОЖОКАР Н.О.
Autobus: МЕРСЕДЕС-18
Ocena:
Codziennie
14:20
Czas przejazdu02 h. 06 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
16:26
Lubar
ЛЮБАР,
15,26 
Przewoźnik: ПП ВАРГАЛЮК Р.П.
Autobus: ФОЛЬКСВАГЕН
Ocena:
Poza pią
15:20
Czas przejazdu02 h. 20 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
17:40
Lubar
ЛЮБАР,
15,26 
Przewoźnik: ПП ЛЕСИК О.М.
Autobus: МЕРСЕДЕС-17
Ocena:
Codziennie
16:40
Czas przejazdu02 h. 12 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:52
Lubar
ЛЮБАР,
15,26 
Przewoźnik: ПП ВАРГАЛЮК Р.П.
Autobus: ФОЛЬКСВАГЕН18
Ocena:
Codziennie
18:35
Czas przejazdu01 h. 35 min
Żytomierz
ЖИТОМИР, ул. Киевская, 93
20:10
Lubar
ЛЮБАР,
15,26 
Przewoźnik: ФОП КОЖОКАР Н.О.
Autobus: МЕРСЕДЕС-18
Ocena:
Codziennie
06:51
Czas przejazdu01 h. 50 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
08:41
Lubar
ЛЮБАР,
17,90 
Przewoźnik: ТОВ "Хмельницьке таксі"
Autobus: МЕРСЕДЕС-17
Ocena:
Poza sob
16:15
Czas przejazdu01 h. 50 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:05
Lubar
ЛЮБАР,
17,90 
Przewoźnik: ТОВ "Хмельницьке таксі"
Autobus: МЕРСЕДЕС-17
Ocena:
W poniedziałki
14:55
Czas przejazdu02 h. 40 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
17:35
Lubar
ЛЮБАР,
17,92 
Przewoźnik: ПП "РIМ-БОГДАН"
Autobus: РУТА-19
Ocena:
Codziennie
14:15
Czas przejazdu02 h. 30 min
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
16:45
Lubar
ЛЮБАР,
18,27 
Przewoźnik: ПП ЛЕСИК О.М.
Autobus: ФОЛЬКСВАГЕН18
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Lubar
Z miasta Lubar
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu