Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Żytomierz — Korchivka w 2018 rok roku

19:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 01 h. 46 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:46
КОРЧIВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 01 h. 44 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:14
КОРЧIВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 01 h. 39 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:19
КОРЧIВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 01 h. 44 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:34
КОРЧIВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:55
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 02 h. 04 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:59
КОРЧIВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
05:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 01 h. 23 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:13
КОРЧIВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:20
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 02 h. 03 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:23
КОРЧIВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, pią, sob, nie
07:10
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 01 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:55
КОРЧIВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 01 h. 28 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:13
КОРЧIВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, sob, nie
11:20
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 01 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:05
КОРЧIВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
Czas przejazdu 01 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:55
КОРЧIВКА#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
19:00
Czas przejazdu 01 h. 46 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

20:46

Korchivka

КОРЧIВКА#;

11
19:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
20:46
Korchivka
КОРЧIВКА#;
  • Autobus
  • ЭТАЛОН-30
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП САВIЦЬКИЙ А.А.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:30
Czas przejazdu 01 h. 44 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

18:14

Korchivka

КОРЧIВКА#;

11
16:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
18:14
Korchivka
КОРЧIВКА#;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-17
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП САВIЦЬКИЙ А.А.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:40
Czas przejazdu 01 h. 39 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

16:19

Korchivka

КОРЧIВКА#;

11
14:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
16:19
Korchivka
КОРЧIВКА#;
  • Autobus
  • РУТА-22
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП САВIЦЬКИЙ А.А.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:50
Czas przejazdu 01 h. 44 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

13:34

Korchivka

КОРЧIВКА#;

11
11:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
13:34
Korchivka
КОРЧIВКА#;
  • Autobus
  • ПАЗ-3205
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП САВIЦЬКИЙ А.А.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:55
Czas przejazdu 02 h. 04 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

10:59

Korchivka

КОРЧIВКА#;

11
08:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
10:59
Korchivka
КОРЧIВКА#;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-17
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП САВIЦЬКИЙ А.А.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
05:50
Czas przejazdu 01 h. 23 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

07:13

Korchivka

КОРЧIВКА#;

11
05:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
07:13
Korchivka
КОРЧIВКА#;
  • Autobus
  • РУТА-22
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП САВIЦЬКИЙ А.А.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, czw, pią, sob, nie
17:20
Czas przejazdu 02 h. 03 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

19:23

Korchivka

КОРЧIВКА#;

12
17:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
19:23
Korchivka
КОРЧIВКА#;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-17
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП САВIЦЬКИЙ А.А.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:10
Czas przejazdu 01 h. 45 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

08:55

Korchivka

КОРЧIВКА#;

12
07:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
08:55
Korchivka
КОРЧIВКА#;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-21
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП САВIЦЬКИЙ А.А.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią, sob, nie
15:45
Czas przejazdu 01 h. 28 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

17:13

Korchivka

КОРЧIВКА#;

12
15:45
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
17:13
Korchivka
КОРЧIВКА#;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП САВIЦЬКИЙ А.А.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:20
Czas przejazdu 01 h. 45 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

13:05

Korchivka

КОРЧIВКА#;

12
11:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
13:05
Korchivka
КОРЧIВКА#;
  • Autobus
  • РУТА-15
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП САВIЦЬКИЙ А.А.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:00
Czas przejazdu 01 h. 55 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93

15:55

Korchivka

КОРЧIВКА#;

12
14:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93
15:55
Korchivka
КОРЧIВКА#;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП САВIЦЬКИЙ А.А.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki