Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Żytomierz — Duisburg w 2019 rok roku

10:30
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
w drodze 29 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:55+1 dzień
Przystanek, Otto-Keller-Strasse
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 26.01...
11:45
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
w drodze 30 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40+1 dzień
Przystanek, Otto-Keller-Strasse
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
09:30
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
w drodze 27 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:15+1 dzień
Przystanek autobusowy Duisburg, Mercatorstrasse; ulica 90
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 31.01, 30.03...
08:00
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
w drodze 30 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:00+1 dzień
ДУЙСБУРГ (БЕНС), ZOB_Mercatorstrase,90,рядом_Intercity_Hotel
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
09:30
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
w drodze 27 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:15+1 dzień
Przystanek autobusowy Duisburg, Mercatorstrasse; ulica 90
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
09:30
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
w drodze 28 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:15+1 dzień
Железнодорожный вокзал (Меркаторштрассе), Duisburg
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki

Rozkład jazdy autobusów Żytomierz — Duisburg w 2019 rok roku

26.01...
10:30
29 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

15:55
+1 dzień

Duisburg

Przystanek, Otto-Keller-Strasse

209,69 
10:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
11:20
Nowogród Wołyński
Kawiarnia 2000, trasa M-06
12:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Centrum handlowe Epicenter, ul. Okruzhna 37
15:25
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
15:40
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Yagodin KPP (Ukraina / Polska), Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
07:55
Leipzig
Przystanek autobusowy Leipzig, Goethestrasse
13:20
Bielefeld
Stacja kolejowa Bielefeld, Eisenbahnstraße; dom 42
14:50
Dortmund
Dworzec autobusowy "Dortmund", ulica Steinstrasse; house 80
15:20
Essen
Dworzec kolejowy, ul. Freiheit
15:55
+1 dzień
Duisburg
Przystanek, Otto-Keller-Strasse
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nechay S.V.
  • Neoplan
wto, pią
11:45
30 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

18:40
+1 dzień

Duisburg

Przystanek, Otto-Keller-Strasse

237,78 
11:35
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
14:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:10
Kowel
Stacja benzynowa Maveks, ul. Volodymyrska 133
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
10:30
Berlin
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Mazurenallee 4-6
12:15
Magdeburg
Przystanek, Konrad-Adenauer-Platz
13:25
Brunszwik
Dworzec autobusowy, pl. Berliner 1
14:25
Hanower
Przystanek, Raschplatz
15:55
Bielefeld
Dworzec autobusowy Brakwede, Artur-Ladebek-Strasse
17:10
Unna
Unna, Unna
17:30
Dortmund
Dworzec kolejowy, ul. Konigswall
18:10
Essen
Dworzec autobusowy, Hachestrasse 1
18:40
+1 dzień
Duisburg
Przystanek, Otto-Keller-Strasse
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eurovoyazh
  • Neoplan(Free)
31.01, 30.03...
09:30
27 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

13:15
+1 dzień

Duisburg

Przystanek autobusowy Duisburg, Mercatorstrasse; ulica 90

265,60 
09:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
11:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
14:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:00
Krakowiec
Duisburg, Niemcy
23:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:30
Frankfurt (Oder)
Przystanek, Karl-Marx-Strasse 69-100
06:00
Berlin
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Mazurenallee 4-6
07:30
Magdeburg
Przystanek, Konrad-Adenauer-Platz
08:45
Brunszwik
Dworzec autobusowy, pl. Berliner 1
09:40
Hanower
Dworzec autobusowy Hanowerze, Rundestrasse; dom 12
11:15
Bielefeld
Stacja kolejowa Bielefeld, Eisenbahnstraße; dom 42
12:00
Hamm
Dworzec kolejowy (odwrotna strona), Unionstrasse
12:15
Dortmund
Dworzec autobusowy "Dortmund", ulica Steinstrasse; house 80
12:30
Bochum
Poczta, ul. Wittener
12:45
Essen
Dworzec autobusowy, Hachestrasse 1
13:15
+1 dzień
Duisburg
Przystanek autobusowy Duisburg, Mercatorstrasse; ulica 90
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Euroclub
  • Mercedes 0350 (СВ)
W poniedziałki
08:00
30 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

13:00
+1 dzień

Duisburg

ДУЙСБУРГ (БЕНС), ZOB_Mercatorstrase,90,рядом_Intercity_Hotel

278,17 
08:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:00
+1 dzień
Duisburg
ДУЙСБУРГ (БЕНС), ZOB_Mercatorstrase,90,рядом_Intercity_Hotel
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ТОВ"БЕНС ЕКСПРЕС"
  • ВАНХУЛ
śro, sob
09:30
27 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

13:15
+1 dzień

Duisburg

Przystanek autobusowy Duisburg, Mercatorstrasse; ulica 90

279,58 
09:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
11:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
14:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:00
Berlin
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Mazurenallee 4-6
07:30
Magdeburg
Przystanek, Konrad-Adenauer-Platz
08:45
Brunszwik
Dworzec autobusowy, pl. Berliner 1
09:45
Hanower
Dworzec autobusowy Hanowerze, Rundestrasse; dom 12
11:15
Bielefeld
Stacja kolejowa Bielefeld, Eisenbahnstraße; dom 42
12:15
Dortmund
Dworzec autobusowy "Dortmund", ulica Steinstrasse; house 80
12:45
Essen
Dworzec kolejowy, ul. Freiheit
13:15
+1 dzień
Duisburg
Przystanek autobusowy Duisburg, Mercatorstrasse; ulica 90
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Euroclub
  • Mercedes 0350 (СВ)
W poniedziałki
09:30
28 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

13:15
+1 dzień

Duisburg

Железнодорожный вокзал (Меркаторштрассе), Duisburg

292,85 
09:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:15
+1 dzień
Duisburg
Железнодорожный вокзал (Меркаторштрассе), Duisburg
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Евроклуб"ООО (API)
Popularne kierunki
Do miasta Duisburg
Z miasta Duisburg
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!