Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Zielonczyn — Szczecin

Najlepsza oferta

Codziennie
20:26
Czas przejazdu54 min

Zielonczyn

Zielonczyn, Zielonczyn

21:20

Szczecin

Szczecin Dąbie, ul. Racławicka

13,39 

Rozkład jazdy autobusów Zielonczyn — Szczecin w 2019 roku

Codziennie
06:56
Czas przejazdu54 min

Zielonczyn

Zielonczyn, Zielonczyn

07:50

Szczecin

Szczecin Dąbie, ul. Racławicka

13,39 
Codziennie
09:26
Czas przejazdu54 min

Zielonczyn

Zielonczyn, Zielonczyn

10:20

Szczecin

Szczecin Dąbie, ul. Racławicka

13,39 
Codziennie
11:11
Czas przejazdu54 min

Zielonczyn

Zielonczyn, Zielonczyn

12:05

Szczecin

Szczecin Dąbie, ul. Racławicka

13,39 
Codziennie
13:56
Czas przejazdu54 min

Zielonczyn

Zielonczyn, Zielonczyn

14:50

Szczecin

Szczecin Dąbie, ul. Racławicka

13,39 
Codziennie
16:01
Czas przejazdu54 min

Zielonczyn

Zielonczyn, Zielonczyn

16:55

Szczecin

Szczecin Dąbie, ul. Racławicka

13,39 
Popularne kierunki
Z miasta Zielonczyn
Do miasta Zielonczyn
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu