Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Zielona Góra — Śniatyn w 2019 rok roku

Codziennie
08:50
21 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Zielona Góra

Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1

06:25
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1

141,48 
08:50
Zielona Góra
Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1
12:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:45
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:25
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
23:35
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
00:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
05:20
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
06:25
+1 dzień
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Rozkładane siedzenia
  • Wygodne siedzenia
  • Wi-Fi
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Rozkładane siedzenia
  • Porty USB
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • Wspólny system wideo dla całego autobusu
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Neoplan (c)
Codziennie
12:00
23 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

11:40
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1

150,09 
11:50
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
13:30
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
15:20
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
06:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:45
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
10:25
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
11:40
+1 dzień
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Sniatynske ATP-12642
  • Neoplan
Popularne kierunki
Do miasta Śniatyn
Z miasta Śniatyn
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży