Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Zielona Góra — Śniatyn w 2019 rok roku

08:50
Rondo Anny Borchers; ul. Dworcowa 1
Czas przejazdu 21 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
08:50
Czas przejazdu 21 h. 35 min
+1 dzień

Zielona Góra

Rondo Anny Borchers; ul. Dworcowa 1

06:25
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1

133
08:50
Zielona Góra
Rondo Anny Borchers; ul. Dworcowa 1
12:30
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
15:45
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
16:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:25
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
23:35
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:55
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
01:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
04:00
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14"
05:20
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
06:25
+1 dzień
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • P-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Śniatyn
Z miasta Śniatyn