Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Zaporoże — Dniepr

Najlepsza oferta

Codziennie
07:30
Czas przejazdu02 h. 00 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

09:30

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

9,12 

Rozkład jazdy autobusów Zaporoże — Dniepr w 2019 rok roku

wto, pią, nie
07:30
Czas przejazdu02 h. 00 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

09:30

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

9,12 
pon, pią
13:45
Czas przejazdu02 h. 00 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

15:45

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10,36 
pon, pią
18:20
Czas przejazdu02 h. 05 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

20:25

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10,36 
Codziennie
05:45
Czas przejazdu01 h. 55 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

07:40

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10,48 
Codziennie
06:35
Czas przejazdu01 h. 45 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

08:20

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10,48 
Codziennie
07:05
Czas przejazdu01 h. 55 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

09:00

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10,48 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu02 h. 00 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

10:00

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10,48 
Codziennie
08:30
Czas przejazdu02 h. 00 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

10:30

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10,48 
Codziennie
09:15
Czas przejazdu02 h. 00 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

11:15

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10,48 
Codziennie
09:45
Czas przejazdu02 h. 00 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

11:45

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10,48 
Codziennie
10:15
Czas przejazdu01 h. 55 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

12:10

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10,48 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu01 h. 30 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

12:30

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10,48 
Codziennie
11:30
Czas przejazdu02 h. 00 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

13:30

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10,48 
Codziennie
11:55
Czas przejazdu01 h. 55 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

13:50

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10,48 
Codziennie
12:20
Czas przejazdu02 h. 00 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

14:20

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10,48 
Codziennie
12:55
Czas przejazdu02 h. 00 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

14:55

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10,48 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu02 h. 00 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

15:30

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10,48 
Codziennie
14:35
Czas przejazdu02 h. 00 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

16:35

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10,48 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu02 h. 00 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

17:00

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10,48 
Codziennie
15:25
Czas przejazdu01 h. 55 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

17:20

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10,48 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu02 h. 00 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

18:00

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10,48 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu02 h. 10 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

18:40

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10,48 
Codziennie
17:10
Czas przejazdu02 h. 00 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

19:10

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10,48 
W poniedziałki
17:30
Czas przejazdu01 h. 55 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

19:25

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10,48 
Codziennie
17:55
Czas przejazdu02 h. 10 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

20:05

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10,48 
Codziennie
19:40
Czas przejazdu01 h. 30 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

21:10

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10,48 
W niedziele
13:00
Czas przejazdu01 h. 50 min

Zaporoże

Dworzec kolejowy Zaporiszszya-1, prospekt Soborny 1

14:50

Dniepr

Centruma handlowe Eldorado, ul. Pastera 8

11,43 
Poza czw
07:30
Czas przejazdu01 h. 40 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

09:10

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

12,19 
Codziennie
07:40
Czas przejazdu02 h. 25 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

10:05

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

12,34 
Codziennie
12:50
Czas przejazdu01 h. 40 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

14:30

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

12,34 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu01 h. 55 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

13:55

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

12,38 
Codziennie
17:15
Czas przejazdu01 h. 55 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

19:10

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

12,38 
Codziennie
17:30
Czas przejazdu01 h. 25 min

Zaporoże

Stacja paliw OKKO (obok dworca autobusowego), propekt Sobonyi 17

18:55

Dniepr

Cyrk (parking sklepu Comfy), ul. Siczeslawska Nabereszna 31-a

13,71 
Codziennie
03:50
Czas przejazdu01 h. 05 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

04:55

Dniepr

Centrum handlowe Epicentre, trasa Zaporizke 62k

15,23 
Codziennie
03:50
Czas przejazdu01 h. 20 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

05:10

Dniepr

Cyrk (parking sklepu Comfy), ul. Siczeslawska Nabereszna 31-a

15,23 
Codziennie
04:05
Czas przejazdu50 min

Zaporoże

Przystanek, al. Soborny 175

04:55

Dniepr

Centrum handlowe Epicentre, trasa Zaporizke 62k

15,23 
Codziennie
04:05
Czas przejazdu01 h. 05 min

Zaporoże

Przystanek, al. Soborny 175

05:10

Dniepr

Cyrk (parking sklepu Comfy), ul. Siczeslawska Nabereszna 31-a

15,23 
Codziennie
05:20
Czas przejazdu01 h. 20 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

06:40

Dniepr

Centrum handlowe Epicentre, trasa Zaporizke 62k

15,23 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu02 h. 20 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

13:20

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

15,23 
Codziennie
13:35
Czas przejazdu01 h. 30 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

15:05

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

15,23 
Codziennie
03:40
Czas przejazdu01 h. 00 min

Zaporoże

Centrum handlowe-rozrywkowe City Mall (parking obok McDonalds), ul. Zaporizka 1B

04:40

Dniepr

Karaoke Rasputin, ul. Siczeslawska Nabereszna 33A

15,24 
pon, pią
19:00
Czas przejazdu01 h. 30 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

20:30

Dniepr

ДНІПРО,

15,48 
Codziennie
20:25
Czas przejazdu01 h. 40 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

22:05

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

17,28 
Codziennie
07:30
Czas przejazdu02 h. 00 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

09:30

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

18,97 
Codziennie
08:35
Czas przejazdu01 h. 55 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

10:30

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

19,50 
Codziennie
12:40
Czas przejazdu01 h. 40 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

14:20

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

19,50 
W poniedziałki
07:35
Czas przejazdu01 h. 55 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

09:30

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

24,61 
Codziennie
20:00
Czas przejazdu01 h. 40 min

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

21:40

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

24,61 
pon, śro
23:55
Czas przejazdu01 h. 45 min
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

01:40
+1 dzień

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

24,61 
Popularne kierunki
Z miasta Zaporoże
Do miasta Dniepr
Do miasta Zaporoże
Z miasta Dniepr
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu